אני זקוקה לעזרה דחופה ב access

מתכנתת דרומית

משתמש צעיר
D I G I T A L
היי חברים!
אני זקוקה לעזרתכם!!
אני מנסה ליצור טופס באקסס שיהיה שם שדות מכמה טבלאות..
אחרי שאני יוצרת ומנסה להוסיף רשומה חדשה הוא לא מאפשר לי להכניס נתונים לחלק מהעמודות
לדוגמא: יש לי טבלת הספקים לשיעור ומשם אני רוצה להביא עמודות: תאריך, זמן התחלה, זמן סיום, העורות וכו'...
ומטבלת כיתוב אני מביאה תיבה משולבת לבחירת הכיתה וכן על זו הדרך וכל העמודות שאני מייבא מטבלת הספקים לא מאפשרות לי למלא בהם נתונים... (בדקתי שהעמודות מאופשרות ולא לקריאה בלבד..)
אשמח לעזרה זה ממש דחוף לי
תודה מראש!

kktao

משתמש פעיל
אתם יכולים להעלות קובץ עם הבעיה? יהיה יותר קל להבין ממה נוצרת הבעיה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
ראשית, תודה רבה!
מה כוונתך מזהים? - ה id של הטבלה?
אם זו כוונתך אז כן, זה מספור אוטומטי...
כמדומני שצריך בשאילתה את שני השדות של המפתח גם בטבלה הראשית וגם בטבלה המשנית

מתכנתת דרומית

משתמש צעיר
D I G I T A L
כמדומני שצריך בשאילתה את שני השדות של המפתח גם בטבלה הראשית וגם בטבלה המשנית
אכן יש לי בשאילתה את עמודת המפתח של הטבלה (שהיא מספור אוטומטי) ואת העמודה המקבילה מטבלת ההספקים (שהיא סוג נתון = מספר)
אבל ביצירת הטופס אני בוחרת בטבלה ולא בשאילתה, אני רוצה שיוכנסו נתונים דרך הטופס....

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אכן יש לי בשאילתה את עמודת המפתח של הטבלה (שהיא מספור אוטומטי) ואת העמודה המקבילה מטבלת ההספקים (שהיא סוג נתון = מספר)
אבל ביצירת הטופס אני בוחרת בטבלה ולא בשאילתה, אני רוצה שיוכנסו נתונים דרך הטופס....
אפשר להכניס גם דרך שאילתה
וקצת קשה להבין על מה מדברים
אז כפי שהמליצו לעיל מומלץ להעלות דוגמא

מתכנתת דרומית

משתמש צעיר
D I G I T A L
אפשר להכניס גם דרך שאילתה
וקצת קשה להבין על מה מדברים
אז כפי שהמליצו לעיל מומלץ להעלות דוגמא
תודה ענקית על הניסיון לעזור!!
האמת שהייתי שמחה להעלות את זה לכאן אבל לצערי אין לי אישור לכך מזו שאני עושה לה את העבודה...
אני יכולה לשלוח לכם באופן אישי למייל??
תודה רבה,
לילה טוב. :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה