אנטי וירוס- מה מומלץ?

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בהחלט מסכים... אני אישית לא הייתי משתמש בשום אנטי וירוס אילולי שהיה מובנה בווינדוס.

לא נכון! ולגמרי לא מומלץ אפילו עם אנטי וירוס מעודכן...
לדעתי המטרה של אנטי וירוס לעשות כסף על הגב של אנשים תמימים ולטרטר (ואגב, זה בולט בכל הפרסומות שלהם שהם פונים לאנשים תמימים שלא מבינים ומנסים להפחיד אותם לקנות).
טוב, לא מדובר על enterprise שיכול להיות ששם יש צורך באיזה פיתרון אבטחה, אני מדבר רק על משתמש ביתי.

העיקר שלא יהיה מוגדר להריץ קבצי AUTORUN (נ"ל שבגירסאות החדשות של ווינדוס, כלומר מXP ואילך, ברירת מחדל אין הAUTORUN רץ בדיסק און קי) ולהיות משתמש נבון, כלומר להכיר מהו קובץ קיצור דרך ומהו קובץ מקורי ואף פעם לא ללחוץ על קיצור דרך בדיסק און קי בלי לבדוק לאן הוא מוביל.
אם לא האנטי וירוס שלי, כבר לא היה לי מחשב,
ובניגוד אליך אני עושה מה שבא לי ומכניס מה שבאלי וגולש בלי לפחד מכלום, כי יש לי אנטי וירוס,
ואתה חושש, מפחד, עסוק בלהיזהר, נראה לי שאף פעם לא נתקלת באיזה וירוס רציני חוץ מהקיצור דרך שכולם מכירים, כי אתה הראשון והאחרון (מסברא) שאומר שאנטי וירוס זה סתם לעשות כסף על אנשים תמימים (נעלבתי מאיך שהגדרת אותי ואת מיליוני המשתמשים)

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בהחלט מסכים... אני אישית לא הייתי משתמש בשום אנטי וירוס אילולי שהיה מובנה בווינדוס.

לא נכון! ולגמרי לא מומלץ אפילו עם אנטי וירוס מעודכן...
לדעתי המטרה של אנטי וירוס לעשות כסף על הגב של אנשים תמימים ולטרטר (ואגב, זה בולט בכל הפרסומות שלהם שהם פונים לאנשים תמימים שלא מבינים ומנסים להפחיד אותם לקנות).
טוב, לא מדובר על enterprise שיכול להיות ששם יש צורך באיזה פיתרון אבטחה, אני מדבר רק על משתמש ביתי.

העיקר שלא יהיה מוגדר להריץ קבצי AUTORUN (נ"ל שבגירסאות החדשות של ווינדוס, כלומר מXP ואילך, ברירת מחדל אין הAUTORUN רץ בדיסק און קי) ולהיות משתמש נבון, כלומר להכיר מהו קובץ קיצור דרך ומהו קובץ מקורי ואף פעם לא ללחוץ על קיצור דרך בדיסק און קי בלי לבדוק לאן הוא מוביל.

לא מסכים עם כל מילה....

וזה בלשון המעטה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
שימו לב.
דגם זה לדוגמה:
eset.PNG

עולה באתר 358 ש''ח ל-3 שנים

ו@פרסומון מוכר אותו ב 150 ש''ח בלבד!!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מישהן מכיר את זה?
4

4

4
זוהי פניה בדיוור ישיר בהתאם למאגר רשום שמספרו 990220103, שבבעלות "בזק" החברה הישראלית לתקשורת בע"מ ממרכז עזריאלי 2 מנחם בגין 132 תל אביב .במידה ותבקשו להימחק מן המאגר או שלא לקבל דואר אלקטרוני נוסף, תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת הדיוור כך: על ידי פנייה לשירות הלקוחות של החברה בטלפון: 1-800-800-199 או באמצעות רישום כתובת המייל שלכם בלחיצה על הקישור הזה.
ביצוע ההסרה או המחיקה יכולה לארוך עד 2 ימי עבודה מיום קבלת ההודעה. ככל שתבקשו לעדכן את הפרטים המנויים במאגר תוכלו לפנות לשירות הלקוחות של החברה בטלפון האמור לעיל. בבקשה לא להשיב למייל זה.
4
4

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נערך לאחרונה ב:

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ומה השאלה? אנטי וירוס שמבוסס על McAfee הוא ודאי מעולה.
לא כ''כ הבנתי, במחילה מכבודו.
אין לי מושג מה הדירוג שלו, אבל מנסיון אישי הוא הכביד על המחשב (במחשב של חבר, נייד, חדש (מהניילון), עם מפרט רגיל להקלדות וכו'), ולא זיהה וירוס פשוט שרקד לו מתחת לאף - שאפילו אוסט הצליח למחוק.

ואגב - אני לא יודע האם ההפצה החינמית של קספרסקי עדין בתוקף (שלא להזכיר את העברית שהם הבטיחו), אבל הוא עושה אחלה עבודה.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לא כ''כ הבנתי, במחילה מכבודו.
אין לי מושג מה הדירוג שלו, אבל מנסיון אישי הוא הכביד על המחשב (במחשב של חבר, נייד, חדש (מהניילון), עם מפרט רגיל להקלדות וכו'), ולא זיהה וירוס פשוט שרקד לו מתחת לאף - שאפילו אוסט הצליח למחוק.
תודה על המידע.
אם באמת זה מבוסס על מאגר McAfee אז צריך לבדוק למה Avast זיהו ו McAfee לא.
עכ"פ בקשר להכבדת התוכנה לא ידעתי ושוב תודה על המידע, אלמד להבא לא לענות בפזיזות.

-בני-

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האנטי וירוס המובנית של ווינדוס בהחלט מספיק. [מווינדוס 8 ומעלה, בווינדוס 7 צריך להתקין אותו]

מה שהרבה יותר חשוב מאיזה אנטי וירוס:
  • לדאוג שהאנטי וירוס והמחשב מתעדכנים בתדירות. [בלי זה האנטי וירוס כמעט לא שווה כלום!]
  • להוריד תוכנות מהאתר הרשמי של מפתח התוכנה ולא מאיזה אתר בלתי מוכרת
  • לא להוריד שום תוכנה שמציעים לך להתקין בחינם (כגון כל מיני אתרים שמציעים תוכנות לשפר מהירות מערכת, לעדכן דרייברים, לתקן בעיות במחשב וכו' וכו').
  • אלה שיש להם חסימה [בצורת whitelist] על האינטרנט מוגנים בהרבה מקרים גם אם חוטפים איזה וירוס הוא לא יוכל להתקשר לc&c [השרת של מייצר הוירוס]
  • לדאוג להכניס רק דיסקים נקיים למחשב, ומינימום לפחות לא ללחוץ על שום קיצור דרך בדיסק און קי בלי לבדוק לאן הוא מפנה.
הכל נכתב על דעתי
כך גם אני חשבתי בעבר עד שמישהו דאג להדביק לי את המחשב בוירוס. כל ניסיונותיי לנקות אותו העלו חרס. האנטי וירוס של וינדוס לא עשה כלום. כך גם הרבה אנטי וירוסים אחרים שמוצעים פה.
האנטי וירוס היחידי שעשה את העבודה בצורה מדהימה היה Malwarebytes. הוא פשוט לא רואה בעניים. ולא משנה אם המחשב נגוע הוא יודע לטפל בו הכי טוב. לא מעמיס על המחשב כמו ESET ואחרים.
אם כבר לשלם על אנטי וירוס אז רק Malwarebytes.
אגב, לאומרים שחינם שווה חינם אין ממש בדבריהם. יש הרבה חינמיים ]לא של וינדוס[ שעושים אחלה עבודה. זה נקרא 'טכנולוגיה מודרנית' בדיוק כמו וואצאפ, וייז, וכדו' שהם תוכנות חינמיות.
בהצלחה.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
האנטי וירוס היחידי שעשה את העבודה בצורה מדהימה היה Malwarebytes. הוא פשוט לא רואה בעניים. ולא משנה אם המחשב נגוע הוא יודע לטפל בו הכי טוב. לא מעמיס על המחשב כמו ESET ואחרים.
מומלץ כנספח ולא כעיקרי, מפני התראות שווא
ולא להגנה בזמן אמת אלא חסריקה פעם בשבוע/חודש מהטעם הנ"ל.

אין הכי נמי

משתמש רשום
שני האנטי וירוסים הכי מומלצים לדעתי הם:
eset smart
Malwerbayts

שניהם תוכנות ברמה גבוהה מאוד.

מומלץ כנספח ולא כעיקרי, מפני התראות שווא
ולא להגנה בזמן אמת אלא חסריקה פעם בשבוע/חודש מהטעם הנ"ל.

ניתן לכבות התראות בהגדרות/להגדיר חריגים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה