מידע שימושי אנטיגן ביתי- פס חלששששש

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עד שהסכימו לאפשר לי את ה PCR הזה, לקח הרבה תחנונים והתמסכנות...
השאלה אם עכשיו שכבר מתחיל לעבור וגם באנטיגן הפס יוצא חלש יותר אם יש סיכוי שיצא שם כן חיובי, וגם אם זה שווה את התו ירוק כי יצריך שוב בידוד של שבוע
הרי זה נראה שתו ירוק כבר לא יהיה רלוונטי, למי יתנו אותו? יש המוני מאומתים שלא רשומים בשום מקום, כל האנטיגן המוסדי לא שמעתי אף אחד שהתוצאה נרשמה לו בקופת חולים.
PCR כן נרשם בקופ"ח. נותנים היום לכולם לעשות (בטח אם תגידי שיש לך תסמינים ובדיקה ביתית חיובית)

קוויק

משתמש מקצוען
PCR כן נרשם בקופ"ח. נותנים היום לכולם לעשות (בטח אם תגידי שיש לך תסמינים ובדיקה ביתית חיובית)
זהו מתבטלים התוים הירוקים אז אין ענין
אבל אצלנו בקופה - מאוחדת - ממש לא נותנים לכולם, במוקד אין מה לדבר, ובמזכירות אומרים לך שתלכי לאנטיגן מוסדי

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר לעשות PCR במכבי השומר
יום שישי עד 12
תודה!
יש לנו גם אפשרות בכללית,
אבל שמעתי מאחד הרבנים שזה בעייתי כי הם בודקים את זה בשבת, ובמקרה הצורך גם מחללים שבת כדי להודיע,
ככה שמי שכבר יודע מראש שיש סיכוי גדול שהוא חיובי עדיף שיישאר בבידוד מאשר ליצור מין חילול שבת יזום.

בגלל זה חפשתי דווקא אנטיגן מפוקח, כי הבנתי שמבחינת החוק זה כמעט אותו דבר רק שהתוצאות הם במקום.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה!
יש לנו גם אפשרות בכללית,
אבל שמעתי מאחד הרבנים שזה בעייתי כי הם בודקים את זה בשבת, ובמקרה הצורך גם מחללים שבת כדי להודיע,
ככה שמי שכבר יודע מראש שיש סיכוי גדול שהוא חיובי עדיף שיישאר בבידוד מאשר ליצור מין חילול שבת יזום.

בגלל זה חפשתי דווקא אנטיגן מפוקח, כי הבנתי שמבחינת החוק זה כמעט אותו דבר רק שהתוצאות הם במקום.
היום כבר לא מתקשרים מהקופה לעדכן שיצא חיובי.
זה לא כמו בהתחלה שעשו כך כי כולם חויבו בבידוד ועשו חקירות אפדימיולוגיות.
לנו יצא חיובי ב PCR ולא התקשרו
לעומת זאת- בגל השני חלו כאן ועשו בדיקה בשישי בבוקר. התשובה היתה לפני שבת ממש והגיע ערבי מפיקוד העורף לדפוק בדלת לעדכן שחיובי.

לעומת זאת- בגל השני חלו כאן ועשו בדיקה בשישי בבוקר. התשובה היתה לפני שבת ממש והגיע ערבי מפיקוד העורף לדפוק בדלת לעדכן שחיובי.
לפני שנה בדיוק, לא זוכרת איזה גל זה היה, ג''כ חגגה אצלנו הקורונה, והתקשרו כל השבת כדי לגיד לנו להישאר בבידוד.
לא ענינו כי כבר היינו בבידוד גם ככה.
אז איך קבלתם תשובה? תוך כמה זמן? באיזה קופה?

תודה רבה!!

קוויק

משתמש מקצוען
אצלנו שבוע שעבר והתקשרו לכמה מאומתים בבית, כנראה יש ויש
אז אם זה חשש כדאי להזהר

והאנטיגן הביתי לא עובר להיות רשום בשום מקום, לא באתר של הקופה ולא לתו ירוק
אז לא ברור למה זה בדיוק עוזר, זה כמו מה שיש לך ביד

והאנטיגן הביתי לא עובר להיות רשום בשום מקום, לא באתר של הקופה ולא לתו ירוק
אז לא ברור למה זה בדיוק עוזר, זה כמו מה שיש לך ביד
התכוונתי לאנטיגן מוסדי-מפוקח.
הוא עובר לקופ''ח ונרשם במשרד הבריאות וכ'..
היה אצלנו מי שעשה דרך זק''א והתקשרו מהקופ''ח לאחר שיצא חיובי להודיע שיישאר בבידוד.
רק מה, המתחם הזה של זק''א כבר לא קיים בגלל מזג האויר..

קוויק

משתמש מקצוען
התכוונתי לאנטיגן מוסדי-מפוקח.
הוא עובר לקופ''ח ונרשם במשרד הבריאות וכ'..
היה אצלנו מי שעשה דרך זק''א והתקשרו מהקופ''ח לאחר שיצא חיובי להודיע שיישאר בבידוד.
רק מה, המתחם הזה של זק''א כבר לא קיים בגלל מזג האויר..

באמת?
אצלנו לאף אחד זה לא הגיע לאתר, ומה ששם הלך זה שמחה אחת גדולה, היה אפשר לבקש אם אתה רוצה שידווח אותך כחיובי או שלילי ועוד כל מיני חידושים
מה זה אצלנו? על איזה מקום מדובר?
אני התכוונתי למתחם בנדיקט בבני ברק.
חצי יום מד''א תפעלו את זה וחצי זק''א,
זה היה פשוט מצחיק שאנשים התחננו לצאת חיוביים, אבל הם היו ממש יסודיים ולא נתנו לאף אחד לפקשש.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לפני שנה בדיוק, לא זוכרת איזה גל זה היה, ג''כ חגגה אצלנו הקורונה, והתקשרו כל השבת כדי לגיד לנו להישאר בבידוד.
לא ענינו כי כבר היינו בבידוד גם ככה.

אז איך קבלתם תשובה? תוך כמה זמן? באיזה קופה?

תודה רבה!!
מאוחדת
הבדיקה נלקחה ב 9 בבוקר יום רביעי והיתה תשובה במחשב ב 10 בלילה יום רביעי. 13 שעות אחרי הדגימה.
עד עכשיו לא התקשרו. אנחנו בדקנו באתר

מאוחדת
הבדיקה נלקחה ב 9 בבוקר יום רביעי והיתה תשובה במחשב ב 10 בלילה יום רביעי. 13 שעות אחרי הדגימה.
עד עכשיו לא התקשרו. אנחנו בדקנו באתר
תודה!
בסופו של דבר נבדקנו דרך מד''א.
הבעיה שאני לא קבלתי מהם תשובה עד עכשיו, (נראה לי שנתתי להם בטעות מס' לא זמין, אבל משום מה גם הקופ''ח לא התקשרו מה שכן קרה בזמן האחרון עם חיוביים בבית)

השאלה שלי:
1.יש איפה לראות את התשובות, מלבד האתר של הקופ''ח- אני לא מחוברת לשם.

2.פתאום במהלך השבת התחלתי להרגיש שהתסמינים הופכים להיות דומים יותר ויותר לדלקת גרון...
יש מצב שתכל''ס זה הסיבה שיצא לי חיובי בבדיקה הבתית? או שמשהו נתקל עם קורונה שעשתה חגיגה עם דלקת גרון?

האמת מתסכל אותי כל הסיפור הזה...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה!
הבעיה שאני לא קבלתי מהם תשובה עד עכשיו, (נראה לי שנתתי להם בטעות מס' לא זמין, אבל משום מה גם הקופ''ח לא התקשרו מה שכן קרה בזמן האחרון עם חיוביים בבית)

השאלה שלי:

2.פתאום במהלך השבת התחלתי להרגיש שהתסמינים הופכים להיות דומים יותר ויותר לדלקת גרון...
יש מצב שתכל''ס זה הסיבה שיצא לי חיובי בבדיקה הבתית? או שמשהו נתקל עם קורונה שעשתה חגיגה עם דלקת גרון?

דלקת גרון לא מביאה תוצאה חיובית באנטיגן
יש טעויות אבל לא בגלל דלקת גרון
תתקשרי מחר לקופת חולים ותשאלי מה התוצאה
או שתתקשרי למד"א אולי דרכם אפשר עם מספר זהות

דלקת גרון לא מביאה תוצאה חיובית באנטיגן
יש טעויות אבל לא בגלל דלקת גרון :)
תתקשרי מחר לקופת חולים ותשאלי מה התוצאה
או שתתקשרי למד"א אולי דרכם אפשר עם מספר זהות
דברתי עם הרופא ביום שישי, הוא התעקש שאלך לעשות PCR ולא אנטיגן.
לדעתו אין שום ספק-בגלל שהיה חום. ובנוסף התוצאה בבית הגיעה במהירות שיא של פחות מדקה.
אבל אז לא הרגשתי כ''כ בכיוון של דלקת גרון דווקא כמו עכשיו..

ולכן לא נעים לי להתקשר ולומר שהלכתי דווקא לאנטיגן, למרות שתכל''ס חששתי מחילול שבת. (בררתי, אצלנו בכללית עדיין מתקשרים גם בשבת)

אולי באמת אנסה להשיג את המידע דרך מד''א, ואם לא נלך מחר לעשות PCR בתקווה שבכך יגמר הטיול השנתי בנושא הקורונה..

תודה רבה על כל המידע @ה. בקר יש לך הכשרה רפואית כלשהי? נראה שאת מתמצאת הייטב.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
דברתי עם הרופא ביום שישי, הוא התעקש שאלך לעשות PCR ולא אנטיגן.
לדעתו אין שום ספק-בגלל שהיה חום. ובנוסף התוצאה בבית הגיעה במהירות שיא של פחות מדקה.
אבל אז לא הרגשתי כ''כ בכיוון של דלקת גרון דווקא כמו עכשיו..

ולכן לא נעים לי להתקשר ולומר שהלכתי דווקא לאנטיגן, למרות שתכל''ס חששתי מחילול שבת. (בררתי, אצלנו בכללית עדיין מתקשרים גם בשבת)

אולי באמת אנסה להשיג את המידע דרך מד''א, ואם לא נלך מחר לעשות PCR בתקווה שבכך יגמר הטיול השנתי בנושא הקורונה..

תודה רבה על כל המידע @ה. בקר יש לך הכשרה רפואית כלשהי? נראה שאת מתמצאת הייטב.
לא. אין לי הכשרה רפואית
רק קצת מהחיים

מנגט שוקולד

משתמש פעיל
תודה!

השאלה שלי:

יש אפשרות לקבל את התשובות ממדא בטלפון 101 שלוחה 2

אולי מעניין אותך גם...