דרוש מידע אנחנו צריכים לקנות לנו לבית מיבש בלי צינור אשמח לקבל מידע לגבי המוצר!!!

שמואל המלך

משתמש פעיל
מי שקנה לאחרונה מיבש ללא צינור אשמח לקבל חות דעת על מחיר אמינות וחנות טובה באזור ירושלים
תודה רבה!

שמחת זקנתי

משתמש רשום
כשביררתי על מייבש כביסה קיבלתי הרבה חוו"ד ע"כ שמייבש ללא צינור הוא יותר חלש ופחות איכותי. אז קניתי מייבש עם צינור אבל לא שמתי עליו את הצינור וכשאני מפעילה אותו בחדר שירות אני פותחת שם את החלון. הכל סבבה וסבבוש. ממליצה בחום

slumu

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
לנו יש מייבש כביסה קונדנסור (ללא צינור), מה שהוא בעצם עושה זה שואב את המים מהבגדים לתוך מיכל מים (די מעצבן שצריך לרוקן אותו כל כמה ייבושים כי אם שכחת והוא מתמלא עד הסוף המכונה פשוט מפסיקה באמצע העבודה ואז אתה מגיע אחרי שעתיים ומגלה שאתה צריך לרוקן את המיכל ולהתחיל שוב...) והמחיר שלו יקר לעומת מייבש רגיל, לא ראיתי הבדלים בעבודה בינו לבין המייבש הקודם שלנו שהיה רגיל לחלוטין עם צינור.
לגבי שאלת האבק, הוא מצטבר לתא מסויים שצריך לרוקן אותו בסופו של דבר...
אין לי אפשרות להמליץ על מקום באיזור שלך כי אני מהדרום.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מי שקנה לאחרונה מיבש ללא צינור אשמח לקבל חות דעת על מחיר אמינות וחנות טובה באזור ירושלים
תודה רבה!
אנחנו קנינו לאחרונה של חברה טובה עובד ממש מעולה
אני יבדוק בדיוק מה החברה והדגם ואעדכן

מה שכן הוא מוציא גם אויר מקדימה חוץ מהמגירה של המים שמצטברים
וזה מציק האויר מקדימה זה עושה חנוק
כשאני מפעילה מייבש אני מפעילה בד"כ בלילה עם דלת סגורה וחלון פתוח כדי שיתאוורר

אמא לבונבון

משתמש רשום
יש לנו את של לוומט בלי צינור עלה בערך 1500 קנינו בשיא החשמל
ממש נהנית ממנו מייבש לדעתי ממש מהר כל כמה מכונות צריך לרוקן את מגירת המים ומדי פעם את האבק אבל בכללי ממש נהנית ממנו

ציטא

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכון שקשה ומעצבן להתעסק עם מגירת המים אך אין צורך בזה יש אופציה שהמים יצאו בצינר אל הנקוז ממש כמו במכונת כביסה.
אם הייבוש נמצא מעל המכונת כביסה (וכמנהג אמהותינו מדור דור...) מה שעושים הוא פשוט, לאותו ניקוז של המכונת כביסה מכניסים את הצינור של היבוש והכל בא על מקומו בשלום!

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ממש נהנית ממנו מייבש לדעתי ממש מהר כל כמה מכונות צריך לרוקן את מגירת המים ומדי פעם את האבק אבל בכללי ממש נהנית ממנו
+1
גם לי יש אותו
ואני ממש מרוצה

עין יוקדת

משתמש פעיל
גם לנו יש אותו והוא מצויין
לא צריך לרוקן את המיכל-יש אפשרות לחבר צינור מים מאחורה ולהכניס אותו לניקוז זל המכונת כביסה
המיכל נשאר ריק ולא צריך לטפל בו כלל והוא מצויין לגמרי
כשקנינו את המייבש מקבלים איתו ביחד את הצינור לחיבור...

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם לנו יש אותו והוא מצויין
לא צריך לרוקן את המיכל-יש אפשרות לחבר צינור מים מאחורה ולהכניס אותו לניקוז זל המכונת כביסה
המיכל נשאר ריק ולא צריך לטפל בו כלל והוא מצויין לגמרי
כשקנינו את המייבש מקבלים איתו ביחד את הצינור לחיבור...
משהו שאפשר לחבר לבד ?
או שצריך טכנאי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה