דרוש מידע אנחנו מחפשים לפתוח מכירה ביתית

רחלי ר

משתמש מקצוען
הנתון שהכי צריך להלקח בחשבון,
זה הנתונים האישיים שלכם-
לדוג'-למכירה כמו מוצרי אפיה, חשוב שתהיה בבית מלא בילדים, שכולם מתורגלים ויכולים לתת שירות. יש אצלנו מכירה כזו במשפחה ברוכה בלע"ה, הם כותבים כל הזמן 24 שעות ביממה, וזה אכן כך, בית צוהל, מלא נערות, אפילו ילדה בכתה ב' נותנת לי את כל הרשימה בלי בעיה.

טלפונים סלולריים, רק אם מי מביניכם, או שניכם בעלי חוש טכני מעולה!!!
ניוד גורר הרבה תקלות, וחובה להיות בקיאים, מבינים וכן, בעלי חוש טכני.
והתמצאות.

מה המקצוע שלך, אולי תוכלי לשלב אותו? גרפיקה?-אולי סוג של דפוס. או הדפסת מתנות ;)....

השאלה הראשונה צריכה להיות: מה אני אוהבת לעשות, איזה ידע (לא צריך ברמה אוניברסיטאית.... רק ידע פרקטי) אני יכולה למכור, ואחר כך- מה חסר (בפרט שחסר הרבה...)

לגבי מה שכתבה:
לדעתי
כדאי ללכת על '' מוצר צריכה בסיסי ''
תברחי מזה, אם את לא רוצה מכירה ליומיים!! ברגע שתפתח חנות (והיא תיפתח מהר משאת יכולה לדמיין....) אין לך זכות קיום
כי הוא בין היחידים ששורדים גם כשפותחים חנויות...

בכ"א אם את מוצאת כוון מסויים, ורוצה קצת הכוונה: במקום שאני גרה-אופקים, יש מכירות ביתיות כמעט לכל דבר שזז (נתוני השוק מחייבים את זה) יש אופטיקה, ויש גרביים, נעליים, מצעים ווילונות, מכשירי כתיבה ומשחקים, פלאפונים כמובן, ומוצרי פוראוור 3 בבניין, ועוד המווווןןן
אם את מתעניינת על תחום מסויים, צ'לחי לי באישי, ואתן לך מס' טלפון של משפחה שמפעילה כזה עסק מהבית.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
הנתון שהכי צריך להלקח בחשבון,
זה הנתונים האישיים שלכם-
לדוג'-למכירה כמו מוצרי אפיה, חשוב שתהיה בבית מלא בילדים, שכולם מתורגלים ויכולים לתת שירות. יש אצלנו מכירה כזו במשפחה ברוכה בלע"ה, הם כותבים כל הזמן 24 שעות ביממה, וזה אכן כך, בית צוהל, מלא נערות, אפילו ילדה בכתה ב' נותנת לי את כל הרשימה בלי בעיה.

טלפונים סלולריים, רק אם מי מביניכם, או שניכם בעלי חוש טכני מעולה!!!
ניוד גורר הרבה תקלות, וחובה להיות בקיאים, מבינים וכן, בעלי חוש טכני.
והתמצאות.

מה המקצוע שלך, אולי תוכלי לשלב אותו? גרפיקה?-אולי סוג של דפוס. או הדפסת מתנות ;)....

השאלה הראשונה צריכה להיות: מה אני אוהבת לעשות, איזה ידע (לא צריך ברמה אוניברסיטאית.... רק ידע פרקטי) אני יכולה למכור, ואחר כך- מה חסר (בפרט שחסר הרבה...)

לגבי מה שכתבה:

תברחי מזה, אם את לא רוצה מכירה ליומיים!! ברגע שתפתח חנות (והיא תיפתח מהר משאת יכולה לדמיין....) אין לך זכות קיום

בכ"א אם את מוצאת כוון מסויים, ורוצה קצת הכוונה: במקום שאני גרה-אופקים, יש מכירות ביתיות כמעט לכל דבר שזז (נתוני השוק מחייבים את זה) יש אופטיקה, ויש גרביים, נעליים, מצעים ווילונות, מכשירי כתיבה ומשחקים, פלאפונים כמובן, ומוצרי פוראוור 3 בבניין, ועוד המווווןןן
אם את מתעניינת על תחום מסויים, צ'לחי לי באישי, ואתן לך מס' טלפון של משפחה שמפעילה כזה עסק מהבית.
מכירה היטב את האיזור
יש שם לפחות 3 מרכזים מסחריים בשכונה, אחד מהם ממש גדוך
בפוטנציאל שלה להתפתח מאוד
בכל מקרה, גם אם לא, בשכונות הסמוכות לה יש כל מיני דברים, בסמוך אליה מאוד נפתחת שדרת קניות רצינית כמו קניון פתוח,
כך שאני לא יודעת כמה זמן תחזיק מכירה מסוג ביגוד מכשירי כתיבה, משחקים וכו'
פוראוור זה תמיד מכירות, לא יודעת כמה הן רווחיות וגם מוצרי אפיה זה כמעט תמיד מכירות, והם שורדות יפה לאורך שנים
הייתי מנסה להתייעץ עם סוכר וניל בחפציבה שמחזיקה מעמד כבר כמה שנים והתפתחה גם כן, וכן עם גמח הצלחה בנהר הירדן, שנהית כבר ממש ענקית

levzahav

משתמש מקצוען
עוד משהו...
אולי תפתחי סניף למשהו קיים ומוכר. אנשים אוהבים לקנות במקום ששמעו עליו או שמכירים!

רחלי ר

משתמש מקצוען
קודם כל הכי חשוב- מי קהל היעד????
אם כבר מחתנים באזור אז כלי כסף ילך. אם לא, בזבוז כסף...כי איזה צעירים מפרגנים לעצמם כלי כסף?
לדעתי אם מדובר על אזור שבו הרוב שם זוגות צעירים,הייתי ממליצה על מכירת בגדי הריון!
צריך שיהיה המון מבחר והמון סגנונות וזה ירוץ.
כמובן עם הרבה ס"ד!
תחום בעייתי מאוווודדד!!!
אופנות משתנות, היצור יקר (אין יצור בסין!!) קהל היעד לא קבוע (מטבע הדברים)
נשים רבות מעדיפות לקנות בחנויות רגילות, בגדים רחבים.
צריך כל כך הרבה סגנונות, מידות, וכו' לשוק כל כך ממוקד.
מסוכן מאוד! נראה לי חסר סיכוי

את אומרת: צריך שיהיה המון מבחר והמון סגנונות וזה ירוץ.
מבחר וסגנונות=כסף ששוכב על המדפים, ואחוז גדול מאוד ממנו-שוכב שם למוות!!

הולי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איזה רעיונות מצוינים
תודה
ותמשיכו להעלות

אימא של

משתמש מקצוען
לדעתי כל דבר שקשור לדוגמאות וקולקציה ואופנה כמו בגדים נעליים כלי כסף וכו.. אנשים יעדיפו להסתובב בעיר לבדוק כמה חנויות וכו.. ולא ללכת למכירה קרובה לבית.

לדעתי גם מכירה של גרביים במכירים טובים ומבחר גדול זה מעולה - קודם כל אין בעיה של תוקף וכד ' כיו במוצרי אפייה וכם דבר שכל הזמן צורכים ממנו עוד.
אני גרה בבני ברק ולמרות זאת הולכת למכירת של הגרבים הקרובה אליי ולא לחנות. יש שם מבחר יש שם שרות ויש מחיר מצוין ואם אתם מתעניניים אז זה דנטל ברח' עזרא על יד סמינר אור החיים

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צעצועים עם סניף של 'הכל בשקל'.

שמרלינג

משתמש מקצוען
משהו שנראה לי כדאי לשים לב אליו.
מין הסתם הרבה יותר נעים לי ולעוד נשים ללכת לחנות עם שעות פתיחה קבועות, ואני יודעת שיש עוד לקוחות בחנות ואני לא מחויבת לקנות שם.
כשמגיעים למכירה ביתית קצת פחות נעים להכנס לפרטיות, ולצאת בידים ריקות.
אם זה מכירה של דברים רגילים שיש בחנויות או מחירים סטנדרטים ולא שוברי שוק שום דבר לא ישכנע אותי לבוא דווקא אליך ולא לחנות.
שימי לב גם לנקודות הללו שישכנעו למה למה לבוא דווקא אליך.
המון הצלחות!

הולי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו מכיר אישית מפעילי מכירה למוצרי אפיה?
מה זה דורש
וכמה השקעה זה?

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי גמ"ח אפיה הכי כדאי
כי הוא בין היחידים ששורדים גם כשפותחים חנויות...
ביגוד, מכשירי כתיבה וכו' ביום שתיפתח חנות כזו כבר אפאחד לא ישתגע על שעות של מכירה
מוצרי אפיה מיוחדים זה משהו שאין בחנויות, ואם יש אז מאוד יקרים
אבל כמה הרווח בזה יש לך מושג?
זה לא שקלים?

Miri_B

משתמש חדש
גרביים, ובעיקר גרבי נשים.
מניסיון שלנו-אנחנו משווקים בין השאר למכירות ומסייעים לפתיחה שלהן-הסחורה רצה.
לפרטים דברי איתי, הפרטים בחתימה.
שלום, איך אפשר לדבר איתך?
אני רוצה לפתוח מכירה בבית
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה