דרוש מידע אנגליה-שוויץ-צרפת האם כדאי לשלב?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו רוצים לנסוע לטיול של 5 ימים בערך (ראשון-חמישי/שישי) לאזור הנ''ל ויש לי כמה שאלות.
1.האם זה אפשרי לשלב את שלושת המדינות האלו בפרק הזמן הזה או שכדאי לוותר על חלק? אם כן על מה מומלץ לוותר?
2. מה יש לעשות בכללי במדינות האלו? (חוץ משופינג- פרימארק)
3. אם מישהו במקרה ראה טיסות זולות לאחד מהיעדים האלו בתחילת אלול אשמח לשמוע על זה...
4. לאיזה מדינה כדאי לטוס ומאיפה כדאי לחזור?
ובכללי כל מידע בנושא יעזור לנו מאוד!
תודה רבה!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אנחנו רוצים לנסוע לטיול של 5 ימים בערך (ראשון-חמישי/שישי) לאזור הנ''ל ויש לי כמה שאלות.
1.האם זה אפשרי לשלב את שלושת המדינות האלו בפרק הזמן הזה או שכדאי לוותר על חלק? אם כן על מה מומלץ לוותר?
3. אם מישהו במקרה ראה טיסות זולות לאחד מהיעדים האלו בתחילת אלול אשמח לשמוע על זה...
תודה רבה!
וואי וואי וואי
1 אפשרי אם תבלו את רוב טיולכם ברכב- תפסת מרובה לא תפסת
2 יש גם מקס אנד ספנסר:p:p:p:p
3 תחפשו בסקייסקנאר
4 לשכור רכב ולהחזיר במדינה אחרת- יכול לעלות הון עתק!
בדרך כלל משלושתם הטיסה ללונדון- הכי יקרה.

זזזז

משתמש פעיל
תודה רבה!
נראה לי הרבה מידי יעדים תורידו אחד

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קופצת על האשכול..
לונדון וסקוטלנד- שווה לשלב?
(בטיסה)

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

יעל לוגן

משתמש פעיל
תודה רבה!
אנחנו עשינו מסלול של לונדון צרפת בטווח הימים האלו
מומלץ

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו מסלול של לונדון צרפת בטווח הימים האלו
מומלץ
למה מומלץ לאדם שנוסע 5 ימים "לבזבז"
כל כך הרבה זמן על נסיעות "משעממות"
שעולות כסף (דלק ומעבורת) ??
לא עדיף להתמקד במדינה אחת מהם??

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשבנו על 3 לונדון ו 2 סקוטלנד.
עדיף יותר סקוטלנד?
איך מבחינת אוכל וכשרות שם?
תלוי מה אתם יותר אוהבים,
יש מה לעשות בלונדון 3 ימים, אם אף פעם לא היית ואת רוצה להכניס גם משמר המלכה וכל האזור התיירותי וגם שופינג, תהיי שם לפחות 3 ימים.
סקוטלנד הייתי במסגרת קעמפ, אז אני לא יודעת מה עם אוכל.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה לכולם!
הבנתי שאני צריכה למחוק מדינה אחת מהרשימה השאלה היא מבחינת עלויות האם אחת מהמדינות האלו יקרה במיוחד ועדיף לוותר עליה?
דבר שני- מישהו יודע מה מדיניות השכרת רכב לנהג חדש במדינות אלו (פחות משנה רשיון, גיל 23)?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה לכולם!
הבנתי שאני צריכה למחוק מדינה אחת מהרשימה השאלה היא מבחינת עלויות האם אחת מהמדינות האלו יקרה במיוחד ועדיף לוותר עליה?
דבר שני- מישהו יודע מה מדיניות השכרת רכב לנהג חדש במדינות אלו (פחות משנה רשיון, גיל 23)?
מישהו?

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מבחינת עלויות תורידו אנגליה/שווייץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה