• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

אנא עיזרו למשפחות נזקקות

אחת ברקע

משתמש צעיר
שלום לכולם , איזה פורום מבורך . אשריכם ישראל .
אוליי אתחיל אני בבקשה לתרומה .
אספר את הסיפור שלי בתקווה לעזרה מאנשים טובים ..

אנחנו משפחה שמתגוררת בצפון , ליד טבריה. לפני בערך שנתיים המצב הבריאותי של בעלי לא היה טוב .. יש לו פוסט טראומה ( שירת כלוחם גולני בשירות הסדיר וגם במילואים ) בנוסף הוא סובל מפסוריאזיס ב 90% מהגוף מדלקת פרקים וזיהום בדם . מצבנו הכלכלי היה קשה מאוד .. ובננו הבכור בדיוק נכנס לתורה ומצוות בהגיעו לגיל 13. לא היה לנו כסף לחגוג לו או לקנות תפילין ואוכל לסעודת מצווה .
בחסדי שמיים פגשנו אנשים טובים שעזרו לנו מזמנם וכספם וחגגנו בצניעות ישתבח שמו .
לא היה לנו מה לאכול בבית באותה התקופה ונעזרנו בשכנים ואנשים טובים.

השם עזר לנו ויצאנו מהמיצר , בעלי קיבל נכות קבועה מהביטוח הלאומי ומצא עבודה טובה . הצלחנו לעמוד על הרגליים אחרי המון תפילות . וברוך השם כעבור שנה
בחסדי שמיים זכינו להקים בביתנו הקטן ג"מח לאוכל ומזון למשפחות נזקקות ביישוב שלנו .
אנחנו שליחים טובים ל 10 משפחות של.תלמידים חכמים ( לכל משפחה 6 ילדים ומעלה ). אנחנו עוזרים להם במצרכים בסיסיים לכבוד שבת קודש.
בעלי הילדים שלי ואני , מכתתים רגליים ועוברים מדלת לדלת ביישוב ואוספים מצרכי מזון למשפחות בכל יום רביעי וחמישי. אשרינו שזכינו .
אבל זה אף פעם לא מספיק ... קורה מצבים שהמשפחות אוכלות רק טונה על שולחן השבת וזה קורע לי את הלב .

הבטחתי לבורא עולם שאעשה הכל כדי לעזור לכל יהודי שאשמע שאין לו אוכל בבית , אני יודעת איך זה להיות בלי אוכל.

אנא ממכם מי שיכול לעזור ולתרום מוצרי מזון או בגדים חמים למשפחות , תבוא עליו הברכה .
אין חסד יותר גדול מלעזור לילדים רעבים .
תודה למי שקרא , מחילה על הפוסט הארוך . בתקווה לעזרה מיהודים טובים .

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי מעיל וכמה בגדים חמים לילדים -
יש לכם דרך לקחת ממרכז הארץ
או שזה רלוונטי רק מהצפון?

אחת ברקע

משתמש צעיר
אוליי מישהו/י יודעים על אנשי חסד באזור הכנרת שרוצים לעשות מצווה ענקית לשמח משפחות של תלמידי חכמים?

אנא ממכם יהודים טובים, מי שיכול שיעביר את הפוסט שלי הלאה בבקשה .
עוד מעט שבת... ואני רוצה בכל ליבי לעזור למשפחות
אשא תפילה שיהיה מענה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה