דרוש מידע אמריקן לייזר או קייר לייזר? (ירושלים)

מצב
הנושא נעול.

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עושה לייזר בקאר ליזר בבית שמש והשירות והיחס ממש טובים - הבעיה היא התוצאה... - לא 100 % ואין אחריות לכל החיים - אבל א"א לקבל את הכל זה או יחס או מקצועיות!

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה מכשיר נחשב להכי טוב? הקנדלה, הווקטוס או הסופרנו?
וכן איזה מכון נחשב לטוב באיזור המרכז.

אדריכלית פנים

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
באמריקן ליזר אין הגבלה בטיפולים וזה מאד נח!!
לדעתי מקום מקצועי וכן רואים תוצאות!!
היחס חביב לא רע...

יש אלוקים

משתמש פעיל
היחס משתנה בין הסניפים, לפחות באמריקן לייזר...
אני באמריקן לייזר בירושלים מאוד מרוצה מהיחס והשירות, דיברתי עם מישהו שמטופלת בסניף שלהם במרכז והבנתי שהיחס שם ממש לא מכבד בלשון המעטה,
ממליצה לך לברר גם לפי סניפים.

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אני באמריקן בירושלים
יחס לא אי אי אי, אפשר לחכות לפעמים בתור אפילו שעה שזה מעצבן נורא
תוצאות אני רואה, תלוי באזורים, בחלק יותר מהר ובחלק לאט יותר, אבל זה נראה לי פחות קשור למכון כי הם משתמשים באותם מכשירים כמו כולם
המטפלות זה ממש מזל, או סיעתא דשמיא בעצם
יש יותר נחמדות יש פחות, יש אחת שפספסה לי כמה סמ בגוף ממש מעצבניםםם
אבל מה, מבחינתי זה שיש טיפולים ללא הגבלה ולא צריך לחשוש אחרי לידות זה מעלה ששווה לי את ההשקעה הזאת
גם במחיר של יחס פחות, זמינות יחסית נמוכה של תורים וזמן שהולך לחינם בהמתנה
ויש משהו נחמד במטפלות רוסיות ולא מישהי משלנו שאת מרגישה הרבה פחות את האי נעימות...
תשלום פר טיפול בסך הכללי יוצא מאוד גבוה, בטח אם אחרי לידות יש מקומות שזה ממש הלך כמעט לפח (כמעט)
לשיקולך

דבר ראשון אמא.

משתמש פעיל
אני מרוצה מאמריקן לייזר באופן כללי
הרוגע שיש טיפולים ללא הגבלה...
וכן, מטפלות זה ענין של סיעתא דישמיא
יש ממש חמודות ויש.....

כי האדם עץ השדה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני באמצע בקייר, דווקא ממש מרוצה. אהבתי את שיטת התשלום של הכוכבים- קניתי לפני המון זמן סכום של כוכבים בזמן שהיה מבצע של 50% הנחה, (ואח"כ עוד קיבלתי ממכבי עוד 50% החזר) ועכשיו אני יכולה להחליט לעצמי לפני כל טיפול באיזה איזורים אני רוצה להתמקד.... ולא צריך לדחות טיפול כי החודש לא היה רווחי, הכל משולם מראש, ועדיין יש לי בחירה, יש מקומות שכבר לא גודל לי בכלל!!! (לדוג' בפאות-בלחיים) אחרי 5-6 טיפולים, אם הייתי מתחייבת ל-12 טיפולים רק בפאות היה הלך לי המון כסף לפח, עכשיו אני משתמשת עם הכוכבים של הפאות לידיים. וכו'... וכו'....

גם מהיחס של המטפלות נהנתי, היה נחמד שזה נשים לא משלנו-יותר נעים.

מה שכן, אני רוצה לקבוע תור לטיפול,ולא מצליחה להשיג שם אף אחת. למישהי יש מושג מה קורה שם? אני מגיעה מחוץ לירושילים כך שאין לי ממש חשק להגיע ויהיה סגור.... הם חזרו לעבוד? יש דרך להשיג אותם? באתר לא מוזכר שום רמז לקורונה ולהשלכותיה.....

אשמח למידע.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
מה שכן, אני רוצה לקבוע תור לטיפול,ולא מצליחה להשיג שם אף אחת. למישהי יש מושג מה קורה שם? אני מגיעה מחוץ לירושילים כך שאין לי ממש חשק להגיע ויהיה סגור.... הם חזרו לעבוד? יש דרך להשיג אותם? באתר לא מוזכר שום רמז לקורונה ולהשלכותיה.....
כן, חזרו לעבוד, קביעת תורים כרגיל דרך האתר.
וגם אני ממש מופתעת מהתגובות השליליות על קייר לייזר כי אני מאוד מרוצה שם. לא יודעת להגיד מבחינת טווח ארוך כי לא סיימתי עדיין אבל לא מחכה אף פעם בתור, זימון תורים נח וידידותי דרך האתר, ועובדות נחמדות ומתייחסות יפה מאוד.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בלת"ק
אמריקן לייזר (זה עם הדגל בפרסומת) = מירי מלכה.
ממש לא, מירי מלכה זה היה סיטי לייזר
אמריקן לייזר בירושלים - אני מאד מרוצה, בדרך כלל יש תורים, המטפלות רוסיות נחמדות והטיפול שאני תתמיד לחוצה ממנו רצח - עובר בקלות.
אני רואה תוצאות מדהימות - לא 100% אבל רואה דילול משמעותי.
לגבי הקורונה - התבטלו לי 2 תורים, והם חזרו אלי שבועיים אחרי שפתחו וקבעו תור מחדש.
כיף שלא צריך לדאוג שיגמרו הטיפולים ותצטרכי לשלם מהתחלה, כיף לראות תוצאות, כיף האוירה שם - מכבדת מאד.

ממליצה בחום!

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני באמירקן לייזר
לא בירושלים
זמינות גבוהה
יחס אדיב
נהנית מאוד!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה