מידע אמרגנים

• פותח הנושא מ.S
  • פורסם בתאריך

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום לכם משתמשי הפורום היקרים!

יש הרבה אמרגנים לאורגניסטים וזמרים שעובדים היום רק עם חתונות, ולא עם ארועים אחרים כמו בר מצוות, שבע ברכות וכו'.
אם אתם יודעים על כאלה שכן מתעסקים גם עם הארועים הקטנים, אשמח אם תכתבו כאן טלפונים ומיילים שלהם, או לשלוח לי במייל - w0548543187 שטרודל ג'ימייל

אני היום עובד בעיקר על תכנות מקצבים ודגימות והקלטת פלייבקים - בנוסף ללימוד בכולל, ולכן אין לי את הזמן לצאת לחתונות לילה לילה שתופסות את כל היום, אבל כן מתאים לי ארועים בלילות כמו שבע ברכות, בר מצוות, שמחות בית השואבה, אירוסים וכו'. מי שיודע על האמרגנים המתאימים שיעדכן.

בתודה מראש!

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכם משתמשי הפורום היקרים!

יש הרבה אמרגנים לאורגניסטים וזמרים שעובדים היום רק עם חתונות, ולא עם ארועים אחרים כמו בר מצוות, שבע ברכות וכו'.
אם אתם יודעים על כאלה שכן מתעסקים גם עם הארועים הקטנים, אשמח אם תכתבו כאן טלפונים ומיילים שלהם, או לשלוח לי במייל - w0548543187 שטרודל ג'ימייל

אני היום עובד בעיקר על תכנות מקצבים ודגימות והקלטת פלייבקים - בנוסף ללימוד בכולל, ולכן אין לי את הזמן לצאת לחתונות לילה לילה שתופסות את כל היום, אבל כן מתאים לי ארועים בלילות כמו שבע ברכות, בר מצוות, שמחות בית השואבה, אירוסים וכו'. מי שיודע על האמרגנים המתאימים שיעדכן.

בתודה מראש!
ואני גם עובד ומחפש מידי פעם לצאת בערבים, ואני מחפש כבר הרבה זמן אז אם תמצא תגיד לי

ואפילו השנה לראשונה אין לי עדיין משהו סגור לסוכות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה