שיתוף אמנית השבוע #18 - הודיה בושארי

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממשיכים והשבוע עם ציורי הדיוקן של הודיה היקרה! @הודיה בושארי-ציירת

ספרי קצת על עצמך

ראשית תודה על הבמה, שמי הודיה בושארי (ניסן), בת 26 אמא ל-2 אוצרות וגרה בנתיבות.
כמו כולם אכתוב שאני זוכרת את עצמי ציירת הכיתה מכיתה ג', בכיתה ז' כבר ציירתי בת"ת על 5 קרוואנים תמורת 1000 שח והרגשתי מליונרית,
לאורך כל ילדותי ושנות הסמינר למדתי בחוגים ובקורסים קצרים, ובעיקר הייתי יושבת שעות לצייר להנאתי בשמן פחם צבעי מים וכו.
מה שבלט בעיקר בציורים שלי היה רמת העתקה אחד על אחד בעיקר איור דיוקנאות, איירתי עשרות ציורים בעפרונות ואפילו חילקתי כמתנות בני משפחה שציירתי אותם לאירועים שונים, זו הייתה הנישה שהכי אהבתי.
לא יודעת למה לא ראיתי את עצמי מתפרנסת כציירת.
ולכן הלכתי ללמוד הוראה + תואר ראשון בחינוך מיוחד וחשבתי ששם ייעודי.
לאחר לידת ביתי הבכורה לפני כ-4 שנים בורא עולם כיוון אותי ופתחתי עסק עצמאי של חוגי ציור, שילוב של ההוראה שלמדתי עם אהבתי הגדולה לציור ולילדים, ב"ה עד היום העסק פורח ואני איתו...
לפני כשנתיים הלכתי ללמוד איור דיגיטלי באימג' לא כדי לצייר לספרים אלא בעיקר כדי להתמקצע יותר ולתת יותר ידע מקצועי לחוג איור דמויות שלי.
שהגענו לשלב הדיוקנים נשבתי, זה היה בול מה שהתאים לי. ומאז ועד היום למעט הזמנות שונות מהצד, אני מאיירת בקליפ סטודיו דיוקנאות עם סיפורים מרגשים ותוצאות מרהיבות
תודה לה'..

אמן שהשפיע עליך רבות
אז גם אני גדלתי על הסדרה של דינה די ושולי ומולי וילדי ש"י, הציירות אלישבע געש ותרצה פלג היו ההשראה, ההעתקה, החלום....
עד היום כשאלך לקנות לילדיי ספרים אבחר את הספר בגלל הצייר, יהיה קשה לי לסבול ספר עם ציורים "מעצבנים" (מכירים את זה?!)
אז קניתי להם ספר שהנדי שטרנברג איירה, והשבוע הספיק לי שבעלי בטלפון אמר לי שאת הספר אייר גדי פולק....
כי גם היום תוך כדי הסיפור אני אבחן ואקרב, ואסתכל ואהנה, עד שאני מקבלת מרפוק קל לצלע הימנית
"נו... אמא ומה קרה עכשיו?"

תחום באיור שאתם אוהבים במיוחד
אז התמכרתי לדיגיטל,
לא יודעת אם בשלב הזה של חיי הוציא קנבס מטר על מטר ואתחיל לצייר,
האפשרות לעשות "שמור" "דלייט" ושידיים קטנות ושובבות לא יכולות להשתתף בציור- זה חלומי:)
והכי הכי אוהבת בדיגיטל לאייר דיוקנאות, וכמה שיותר...
ובבקשה ה' למטרות שמחות! תענו בשבילי "אמן"

כמה מילים לקהילת פרוג והמקום שלה אצלך
טוב, אז גרתי על הירח עד לפני כמה חודשים.....
כאחת שמנותקת מאינטרנט, ורשתות חברתיות, לא ידעתי שיש דבר כזה מיוחד בעולם,
גיליתי באיחור רב...... אבל עדיף עכשיו מאשר לעולם לא.
בכל הזדמנות שיש לי חיבור אני נכנסת מיד לקהילת המאיירים, כייף לי לראות עבודות מעוררות השראה, כייף לי לגלות שיש לי מתחרים:) המון חומר זהב טהור שהעתקתי לי לקבצים במחשב שישאר לעד.
בקיצור.
קהילה שהיא בית!

ליצירת קשר
אפשר ליצור איתי קשר במייל:
HODAYA7475אין לכתוב כתובת מייל (לשים שטרודל במקום סולמית)
קישור ישיר לאתר שלי:
WWW.HODAYABUSHARI.CO.IL

עבודה שלך שיש לך חיבור מיוחד אליה
מאד מאד קשה לי לבחור אחת כזו, כי בשונה מהציור הראשון שלי : נוף, דומם או ילדוד'ס,
לי מאחורי כל איור יש סיפור, זה נשמע קלישאתי אבל זו האמת. ולכל ציור יש חיבור רגשי אחר... ממש קשה לי לדרג..
אז כדי לא לעשות "איפה ואיפה" אבחר את הציור הראשון שלי שיצא לעולם על מנת להימכר, ומפאר את סלוני וסלונים רבים, הלוא הוא הציור של אבינו רועינו מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל- אבא של כולם.
שמתי לעצמי מטרה לצייר את גדולי ישראל וכמה שיותר, זה היה הציור הראשון, וראיתי ס"ד מיוחדת לאורך כל הדרך.

ציור מרן הרב עובדיה יוסף זצוקל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.JPG

שיתוף עבודות נבחרות

אבי היקר מנחם ניסן הי"ו ציירתי אותו ליום הולדתו שנה שעברה, הדיוקן השני אחרי שציירתי את אימי היקרה ביחד איתי. (ציורי נשים לא מפורסמים ברבים) והאמת שממש השקעתי וטרחתי, כי אבא שלי אוהב מאד להיות מבקר עבודותיי, לכווץ את גבותיו ולהרגיש מינימום בוגר "פרוג", וכן תאמינו או לא אבל הביקורת הייתה שעשיתי אותו מידי וורוד:):)
"ובהזדמנות שתיהיה לך אז תתקני ונדפיס חדש..." אוייש אבא, אין הזדמנות שניה לטרחה ראשונית...
אגב, התמונה תלויה בסלון ככה בהגדלה ומידי פעם הוא עובר לידה נעצר ושואל: אבל למה אני כזה ורוד? אבוש, זה רק בגלל המשקפיים הוורודות שלך... כמובן הכל בהומור:)

הודיה הושארי 2.jpg

זה הבן שלי המתוקי שכבר ממש גדל מאז, ציירתי לתחרות בנושא "חול" אני הלכתי על "המבדיל בין קודש לחול" הציור פורסם ב"בתוך המשפחה"

נחמן בושארי היו-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

אז ככה לאט לאט אכיר לכם את כל משפחתי:) אז זה אח שלי המתוק נחמן ניסן הי"ו לכבוד יום הולדתו, ידעתי שמאד ישמח אותו שאצייר אותו עם כלביו - ואת כל האמת אם היו אומרים לי מה היה הכי קשה לך לצייר בחיים זה את הכלבה הזאת וילדיה החמודים.... ועוד ריאלסטי....בעעעעע....

נחמן ניסן היו-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

נעבור לעוד ציור משמח שקיבל ממש במה מרגשת. רב העיר חדרה שכיהן עשרות שנים מכתיר את בנו להמשיך דרכו, וזו מתנה שהמוסדות של הרב נתנו לרב הנכנס.

הרבנים לבית משפחת ביטון-הודיה בושארי איור דיוקנאות - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

הרוגי אסון מירון הקדושים,
זה כבר החלק היותר כואב והיותר קשה.
את הרב מטלון זצ"ל מביתר עילית ציירתי מיוזמתי והענקתי לבני המשפחה ביום האחרון לשבעה, בימים הקשים שלכולם התהפך הלב ברחתי לעט ולאיור, והציור כ"כ ריגש וכ"כ ניחם שב30 כל בני המשפחה הזמינו את הציור להנציח אותו בביתם.

הרב מטלון זצל מקדושי מירון-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

זה ציור ממש טרי נכון לכתיבת שורות אלו,
לאחר שקיר ההנצחה הושחת במירון, כדי להכינו מחדש כבר תיאמו ציפיות עם ההורים השכולים ונוצר ביקוש לחלק מהציורים שיציירו אותם מחדש,
ושוב הגיעו אליי עם בקשה לציור, ובחרתי את אלי כהן ז"ל שגר בביתר עילית (עיר מגוריי עד לפני פחות משנה)
שוב אין לתאר את הכאב, את הדמעות, את הקושי הנפשי , את שיעורי האמונה שאני שומעת תוך כדי,
לקח לי מעל חודשיים לצייר אותו מכמה תמונות ואפילו סירטונים, ובמוצ"ש האחרון נסעתי במיוחד לאימו לתת לה את הציור מודפס, לתת לה חיבוק בשם כל ישראל, אמנם עבר זמן רב, אבל הלב של עם ישראל לא חזר למקום מאז האסון, אנחנו זוכרים וכואבים ודומעים....ועושים ומשתדלים להיות טובים יותר מאוחדים יותר...

אלי כהן זל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

האחים אלחדד ז"ל
במסגרת פרוייקט הנצחה שהחל לאחר השבעה הגיעו גם אלי לבקש שאצייר בהתנדבות אחד מהקדושים. ובחרתי לצייר אותם, הרגשתי אליהם חיבור מהיותנו קשורים לחסידות ברסלב,
תהליך הציור היה כ"כ קשה לי נפשית, בכיתי וציירתי ובכיתי ובכיתי, זה היה כ"כ קשה רק לחשוב על אמא שלהם, רק לחשוב על התפילין המיותמות שחיכו לילד הקטן הזה שיחגוג בר מצוה...
חיברתי אותם מ-2 תמונות יחד ואת היד הוספתי כמו להעביר מסר לאמא היקרה:
אמא, אל תדאגי אני שומר על אחי הקטן, הוא פה איתי..."

האחים אלחדד זל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

הנצחת הילד המתוק והאהוב שנפטר ממש לפני שנה בדיוק יוסף מרדכי קדוש ז"ל לאחר 10 שנות מחלה..
זה היה הציור הראשון שיצא על מנת לנחם, אני חושבת שזה הציור שצוייר אחרי אבא שלי הי"ו,
והאמת שהוא הציור הראשון שנתן לי להבין שציור זה לא רק כישרון זו גם שליחות, ולא רק פרנסה אלא גם הרבה התנדבות, וכל אחד נותן את חלקו בעולם חסד יבנה, וזה חלקי, וזה קשה וכואב, אבל נותן סיפוק שאני רואה איך להורים נדלק אור בעיניים הכבויות, ואיך הציור הולך איתם לכל מקום ממלא ולו במעט את החלל.

יוסף מרדכי קדוש זל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.jpg

אסיים בעוד שני ציורים חדשים של גדולי ישראל האהובים זכותם תגן עלינו, הרב שטיינמן זצוק"ל
והרב עובדיה יוסף זצוק"ל עם הלבוש המסורתי-זו הייתה עבודת נמלים, כי לקחתי את פניו מהציור הקודם והוספתי לו את הגלימה והמצנפת מהמון תמונות שלו שיראה אמיתי ואותנטי.

הרב עובדיה יוסף זצוקל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.png
הרב שטיינמן זצל-איור דיוקנאות הודיה בושארי - הודיה בושארי I דיוקן עם נשמה.JPG

נערך לאחרונה ב:

סוסה כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו זה מטורף !!!!!!
כל מילה שלי תוריד מהערך אז קבלי את שתיקתי --------------------------

הציור של האחים אלחדד עצוב ומרגש
הצלחת לבטא אותם כל כך חיים כל כך מביעים שמחה ואחדות ואהבה אחד לשני
בטוחה שאמא שלהם מצאה לה נוחם בתמונה הזו
אשרייך

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ווואו תקשיבי את מדהימה באמת !!! רמת הדיוקים מטורפת !!!
אמא, אל תדאגי אני שומר על אחי הקטן, הוא פה איתי..."
ריגשת ! אגב אלה אחיינים של המחנכת שהייתה לי בכיתה ב' ;)
הכי הכי אהבתי את הציור של הרב עובדיה הראשון והציור של הבן שלך הקטן - כזה חמודדדד

אייפל H

ממתגת ופרסומאית מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דיוקנים מדהימים וכמה רגש נמצא בכל אחד ואחד...

דש חם מעוד דיוקן שלא שיתפת,
של הרב שמעון בן יעקב
ציור מיוחד ממש
ראיתי את זה בסלון של בת דודתי

ושימי קישור לאתר וחנות שלך,
שווה צפיה

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה על המילים הטובות.
זה האתר שלי ובו חנות לרכוש איורי גדולי ישראל ובלוג מרגש:
כדי לרכוש דיוקני גדולי ישראל ברמה שלא היכרתם,
היכנסו לאתר שלי:

WWW.HODAYABUSHARI.CO.IL

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הודיה המקסימה
ציורים מדהימים, אחד יותר מפעים מהשני ! הציור של הרב אברג'ל - וואווו !!!!
ותתחדשי על האתר החדש ...

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הודיה המקסימה
ציורים מדהימים, אחד יותר מפעים מהשני ! הציור של הרב אברג'ל - וואווו !!!!
ותתחדשי על האתר החדש ...
תודה, הגרפיקאית שלי! מספר אחת בעולם:)❤❤

הדס פילו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוו את ממש ציירת אלופה!!!
זה כזה אמיתי,ויפה!!
ותגידי---
את אוליי מוכרת את הציורים של הרבנים???

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וואוו את ממש ציירת אלופה!!!
זה כזה אמיתי,ויפה!!
ותגידי---
את אוליי מוכרת את הציורים של הרבנים???
תודה רבה.
בוודאי שהציורים נועדו למכירה,
תוכלי להיכנס באתר שלי ולראות, http://www.hodayabushari.co.il/
או ליצור איתי קשר באישי:)
HODAYA7475 @ GMAIL.COM
(להוריד רווחים)

הדס פילו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה