שיתוף אמנית השבוע #16 - מירי דרויש

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממשיכים (וסליחה ומחילה על העיכוב..) עם עוד כמה אמניות אחרונות בהחלט, עד שנצא לחופשת פסח :)
והשבוע עם @מירי דרויש אשפית הכריכות :cool:
קבלו אותה!

ספרי קצת על עצמך

היי, אני מירי דרויש, מאיירת בנשמה מאז שזוכרת את עצמי... על כל דבר מזדמן... עד כדי כך שאם לא היה על מה והייתי חייבת לצייר, פשוט הייתי מציירת באויר ... זה היה צורך ממש בסיסי שלי... :)
בתחילת עבודתי כמאיירת הייתי מורה בחוגים פרטיים וכן בבתי ספר ועוד לא ממש בתחום האיור הדיגיטלי
תמיד חלמתי לאייר במחשב ולהיות עצמאית..!
כיום אני ב"ה מאיירת באיור דיגיטלי במשרה מלאה , אוהבת ונושמת את העבודה!
"המוטו" שלי זה לתת את המקסימום מקצועיות לכל לקוח ולקוח, שיהיה מרוצה מהשירות, היחס וההבנה ובעיקר מהתוצר שאגיש לו בסוף.....:)

אמן שהשפיע עליך רבות
גדי פולק השפיע עלי המון בציורים המקצועיים שלו... הלוואי והייתי יכולה ללמוד אצלו ולהעשיר עוד את הידע בתחום.
ישנו צייר נוסף (שאיני יודעת את שמו..) שמאוד התחברתי לסגנון האיור המושך שלו, ציורים של פעם... שבתור ילדה הייתי אוהבת להסתכל על הציורים שלו שעות.. ולנסות להעתיק..

תחום באיור שאתם אוהבים במיוחד
לצייר על קנבס בצבעי שמן זה התרפיה שלי!
כמובן שהיום אין לי זמן לגעת במכחול.. אולי כשאצא לפנסיה...(יש דבר כזה?...:)
ובעבודה שלי, באיור הדיגטלי, אני אוהבת במיוחד את האיור הריאליסטי ,ולצייר בעיקר כריכות עם דמויות מביעות ויפות....

כמה מילים לקהילת פרוג והמקום שלה אצלך
אני חייבת לפרוג הרבה הכרת הטוב על היותי תלמידה אצלם! למדתי המון וב"ה היום קוצרת את הפירות!
תודה רבה!

ליצירת קשר
אפשר ליצור איתי קשר במייל:
miri123820אין לכתוב כתובת מייל (לשים שטרודל במקום סולמית)
קישור ישיר לאתר שלי: /http://6192994c7619c.site123.me

עבודה שלך שיש לך חיבור מיוחד אליה
זו הייתה חתיכת פרויקט עבור לקוח מסוים. זו עבודה די ישנה, עוד בתחילת דרכי באיור הדיגיטלי...
וזו פשוט הייתה עבודת נמלים של למעלה מ-20 שעות.. כנראה אז עוד לא היו לי שיטות למהירות בעבודה...
ואולי לכן ודווקא בגלל זה- זה הציור היחיד מתוך כל הציורים שציירתי ללקוחות (לסלון הבית שלהם) שתליתי בסלון הבית שלי...

ירושלים מירי דרויש - מירי דרויש.jpg

עבודה שיתוף עבודות נבחרות

_לדת כפר - מירי דרויש.jpg
החפץ - מירי דרויש.JPG
הידיד - מירי דרויש.JPG
הכל קורה - מירי דרויש.JPG

כריכה סיכול מחשבת - מירי דרויש.jpg
פינת מטבח ילדות - מירי דרויש.jpg
פינת ספריה מירי דרויש - מירי דרויש.jpg
קטמנדו מוקטן - מירי דרויש.jpg
שבת עם מרן מירי דרויש - מירי דרויש.JPG
שודד - מירי דרויש.jpg

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מירי :D
עוד כשלמדנו יחד בפרוג בלטת באיורים המטורפים שלך
כיף לראות ולהתענג על העבודות שלך כל פעם מחדש
תצליחי:geek:

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אין על הכריכות שלך.
אה, וגם הפורטרטים ...
אה.. גם הצביעה...:rolleyes:

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הציור של ביהמ"ק וואו!!

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
איורים מדהימים...
ועוד משהו בהקשר למה שכתבת באיור של בית המקדש...ככל שמשקיעים יותר זמן בציור אז נקשרים אליו גם רגשית (אישית זה קורה לי הרבה) ולכן גם אני מוצא שציורים עם השקעה של שעות וימים נשארים בסוף אצלי ולא אצל מישהו אחר:unsure::sneaky:

מירי דרויש

מאיירת ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איורים מדהימים...
ועוד משהו בהקשר למה שכתבת באיור של בית המקדש...ככל שמשקיעים יותר זמן בציור אז נקשרים אליו גם רגשית (אישית זה קורה לי הרבה) ולכן גם אני מוצא שציורים עם השקעה של שעות וימים נשארים בסוף אצלי ולא אצל מישהו אחר:unsure::sneaky:
זה נכון מאוד, בכל דבר בחיים זה ככה, גם לא בציור.. תודה!
ותודה גם לכולם על כל הפרגונים המחממים!
ועוד משהו.. כמובן שכל הזכויות שמורות על הציורים, כן?
לא שמתי עליהם איזה שהיא חתימה גדולה, שיראו את הציור בשלמותו, אבל כמובן שאין להעתיק או לעשות בהם שימוש באיזשהוא אופן, תודה :)

טאלי

משתמש פעיל
וואוו
חייבת לספר ...לא מזמן הייתי לייד ספרי אור החיים ובאחד השולחנות בחוץ .ממש בלטה לי הכריכה של "קטמנדו" פשוט בהיתי בה כמה דק טובות .הרגיש לי כאילו הדמויות כמעט אמיתיות ויוצאות מהספר.
את מדהימה!

מירי דרויש

מאיירת ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חייבת לספר ...לא מזמן הייתי לייד ספרי אור החיים ובאחד השולחנות בחוץ .ממש בלטה לי הכריכה של "קטמנדו" פשוט בהיתי בה כמה דק טובות .הרגיש לי כאילו הדמויות כמעט אמיתיות ויוצאות מהספר
תודה.. איזה כיף לשמוע.. בעצם לקרוא.. ;)
זו באמת אחת הכריכות הכי אהובות עלי..:love:
ווואוווו:eek:
את מציירת פשוט מדהים!!!!
תודה!!

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני חושבת שיש משהו משובח במינו בדיוקנים שלך. ממש מרגיש שאפשר לגעת בהם ומתחשק אפילו לתת להם איזו צביטה טובה בלחי:)
הרבה הצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה