דרוש מידע אמא, על איזה עגלה את ממליצה?

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
לדעתי הכל בסוף כבד במדרגות
עגלה+ילד+תיק - זה כבד
תבדקי אופציה לקשור למטה ולהעלות במוצ"ש
אני לא מתחרטת שקניתי אמבטיה - עובד לי מילד לילד כמו חדש, ותכלס בגיל הפיצי זה חשוב, אצלי הם גם ישנים שם במשך היום,
יש לי ממאס אנד פפס דגם אוקרו - כבדה- אבל גלגלים גדולים שועלים בקלות במדרגות,
לכובד יש גם מעלה ביציבות העגלה מול אחים קטנים ומסורים,
טיולון יש לי יויו - לא אוהבת משתמשת ליציאות קצרות / נסיעות
וגו'י הדגם הישן - מאוד אוהבת , עגלה גדולה ומסיבית , יש לילד מקום בשפע ואפשר להעלות גם עוד אחד טרמפ,

React

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מיהי יודעת איפה ניתן לקנות עגלת יויו בזול ולא יד 2

חברהמנית

משתמש פעיל
המליצו לי על חנות בשם עגליס" טענו לי שהיא מאד זולה אשמח לשמוע למי יש מידע על כך. תודה רבה.

צחית

משתמש מקצוען
בכמה אני יכולה להשיג הכי זול עגלת ביבי בוס הדגם הישן
מצאתי ב2990 יש יותר זול?
ואם אתם יודעים איך העגלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה