אם כבר מדברים על פרסום ועדות צדקה

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
כיום רב הלקוחות שלי הם וועדות צדקה, לא נעים לאמר אבל ... "מתפרנסת מן הצדקה..."
היום הייתי בסיבוב בדפוסים השונים, ונהיה לי רע! הכמויות של הכסף ששפכנו שם (הציבור החרדי) הוא עצום!!!!!!!!!!!!

החוברות + המעטפות +שוברי דואר + ההידוק / עיטוף +הפצה
+מודעות רחוב +מודעות בבתי כנסת +מודעות בבנינים +מודעות בעיתונות.
הדוכנים + הרמקולים ברחוב+מכתבי התודה + הבולים וכו' וכו'
אני מהמרת על כך שהציבור החרדי בישראל הוציא על פרסום מגביות ימים נוראים 3-4 מליון שקל, לא חרם???

אמנם המגביות מכניסות המון!!!

אבל הן גם מורידות את רמת הציבור.... עיין ערך אשכולות קודמים
השאלה היא האם אין דרך למתן את הפרסום הזה, ועדיין לגרום שהציבור יתרום?

מה דעתכם בענין?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אם משהו מוריד את ערך הציבור, זה אולי הסגנון שעושה זה.

הכסף שנשפך כמים בהוצאות הדפוס וכו', זה בהחלט לגיטימי כל זמן שזה מכסה את ההוצאות ומכניס פי כמה לקופות הצדקה.

כמו שאת לא מרגישה רע כשאת שומעת שקוקה קולה משלמת 30% מההכנסות לפרסומת, בידיעה שההשקעה משתלמת, כך גם אותו דבר עם וועדות הצדקה למיניהם, גם עם כספם של הציבור מתחלק לאנשים אחרים ולאו דווקא לנצרכים. היות והמטרה כאן זה להגדיל את המכירות.

זה שכואב הלב על סגנון המודעות, זה כבר משהו אחר.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קמפיין טוב זה קמפיין שחוזר ומופיע - גם בתיבת הדואר, גם בעיתון המקומי, גם בעיתון ארצי, גם במודעות.
(לגבי הרמקולים ברחוב אני לגמרי נגד, הלוואי שיפסיקו עם זה, לי זה גורם פעולה הפוכה...)

אני לא מכירה את התחום, אבל ברור שאם עושים פרסום בהיקף כזה - זה משתלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה