דרוש מידע אל תגעו לי בכותרת!! איפה הלב?? בושה!!!

האם לאפשר שימוש בכותרות מסקרנות- אך מטעות

• ברור שכן, זה כל הכייף!! וגם אם יש כותרת לא מוצלחת- לא קרה כלום, די, תצאו לי מהוורידים, כולכם.

הצבעות: 190 39.9%
  • ממש לא! זה מעצבן ומבזבז זמן, אוף.

הצבעות: 286 60.1%

• סה"כ מצביעים
    476

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יהיה קצר.
אחת ולתמיד, מה אתם הגולשים מעדיפים, לשיפוטכם:
כותרות שלא נותנות מידע בקשר לתוכן האשכול ( לפעמים מושכות ומעניינות, ולפעמים לא...)
או כותרות ענייניות בלבד?

גילוי נאות- לא נראה לי מוצדק להכנס לאשכול כי כתוב: "הצילו!!!!" ואז לגלות שבסך הכל דרוש מתכון חדש לחביתה. מצד שני- הפורום מיועד למשתמשים, לא למנהלים. ואם המשתמשים נהנים מחגיגת כותרות- לבריאות...

גילוי נאות 2- גם אני ערכתי פה ושם כותרות. (לא תמיד יש אפשרות לשלוח הודעת הסבר.)
באופן אישי, אני מתנצל מעומק הלב בפני כל מי שמצא עצמו נפגע מכך.
המטרה הייתה לסייע ולייעל. בוודאי שלא לפגוע או להשתעשע על חשבון מישהו, מבטיח. אין שום דבר מצחיק בלתת למישהו הרגשה רעה.

אחת ולתמיד, מה אתם מעדיפים.
הצביעו והשפיעו, כל קול קובע, וכל ניק יכול להצביע.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לא ניתנה לי אפשרות לענות על הסקר.
מפני שדעתי התשובה היא: "תלוי".
באופן רגיל ודאי שכותרת צריכה להוות מה שהיא. כותרת.
אבל לגבי הגבאי (עדיין אינני יודע למה הוא מכונה כך), מובן מאליו שהכותרת אצלו היא לא המובן הרגיל שלה.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טוב, התמונה ברורה...;)

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה יהיה קצר.
אחת ולתמיד, מה אתם הגולשים מעדיפים, לשיפוטכם:
כותרות שלא נותנות מידע בקשר לתוכן האשכול ( לפעמים מושכות ומעניינות, ולפעמים לא...)
או כותרות ענייניות בלבד?

גילוי נאות- לא נראה לי מוצדק להכנס לאשכול כי כתוב: "הצילו!!!!" ואז לגלות שבסך הכל דרוש מתכון חדש לחביתה. מצד שני- הפורום מיועד למשתמשים, לא למנהלים. ואם המשתמשים נהנים מחגיגת כותרות- לבריאות...

גילוי נאות 2- גם אני ערכתי פה ושם כותרות. (לא תמיד יש אפשרות לשלוח הודעת הסבר.)
באופן אישי, אני מתנצל מעומק הלב בפני כל מי שמצא עצמו נפגע מכך.
המטרה הייתה לסייע ולייעל. בוודאי שלא לפגוע או להשתעשע על חשבון מישהו, מבטיח. אין שום דבר מצחיק בלתת למישהו הרגשה רעה.

אחת ולתמיד, מה אתם מעדיפים.
הצביעו והשפיעו, כל קול קובע, וכל ניק יכול להצביע.

פנס בערפל מהטרולים???????????????;)

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מבינה מה הבעיה.
למה צריך להכנס לכל אשכול של הצייילללוווווו!!!!!????

ברגע שעומדים עם העכבר על הכותרת, רואים את השורות הראשונות של ההודעה, ואז אפשר להחליט אם להכנס אל ההודעה או לא.
למה אנשים לא משתמשים באפשרות הזאת?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@נתן גלנט
נראה לי שהניסוח צריך להיות שונה.
גם כותרת עניינית וברורה יכולה להיות מעניינת מושכת ומוצלחת.
אתם התכוונתם לכותרות "עלומות" "נסתרות" "לא ברורות"

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני לא מבינה מה הבעיה.

ברגע שעומדים עם העכבר על הכותרת, רואים את השורות הראשונות של ההודעה, ואז אפשר להחליט אם להכנס אל ההודעה או לא.

כי אולי אני זאת שאציל:rolleyes:;):(

שרית ו

משתמש מקצוען
אני לא מבינה מה הבעיה.

משתמשים וזה עדיין מעצבן.
וככל שמספר האותיות הכפולות עולה וסימני הקריאה/שאלה רבים זה כואב יותר בעיניים.

מצד שני התחילו לשנות כאן כותרות לתוכן הבקשה וזה ממש מקשה לא זאת מטרת הכותרת יש באמצע.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
קודם כל, בואו נציע "הצעת עריכה" לכותרת הסקר עצמו: זה לא עד כדי כך ברמה של 'בושה',

אבל באמת, אם יש כותרת יצירתית מעמידים את העכבר עליה וקוראים ברפרוף המשך - תקציר של השורות הראשונות. לא מענין? לא נכנסים. מקסימום נהננו מיצירתיות שופעת של בני אדם, שקישרו "מה עושים עם הקוף?" לשאלה בנושא תפירה ומחטים...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מדבקאות, בזמן שכתבו כאן 5 הודעות כתבתי אחת... המילים שלי בסלע:) סליחה שחזרתי על דברייך, יצא שחיזקתי אותן...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לפי דעתי אם ישנה אפשרות לעמוד על ההודעה מבחוץ ולראות על מה היא מדברת אז למה לא, זה אפי' מעניין לראות כל מיני דברים אבסורדיים כמו כותרת שכתוב 'רחמו עלי' ולגלות מישהו שרוצה לראות סרט ומסביר למה בדיוק סבתא שלו מגיעה מחו"ל ואין לו מה לעשות איתה וכו' לא חסרות דוגמאות
אבל יש כאלה שמתחכמים ולא מניחנים את האפשרות לראות מהכותרת אלא כותבים כל מיני דברים באנגלית... - אני לא נכנס לשם כלל ואם אני ממש משועמם וכן נכנסתי בסוף אין לי אלא להאשים את עצמי!!!
לכן אני לא חושב שצריך לגעת בכותרות כלל.
חובה לציין את תחושת ההשפלה שחש מי שמשנים ועורכים לו את הכותרת שעמל עליה ערב שלם....

מרחבית

משתמש מקצוען
לדעתי, לגמרי לא ראוי להשתמש בכותרות מטעות. ויהיה טוב אם יזכירו ויבקשו זאת מידי פעם.
האם לערוך כותרות כאלה ללא הסכמת הכותב? - זו שאלה נוספת. השאלה אם יש דרכים אחרות, לדוגמא לשלוח הודעה פרטית לכותב בבקשה לערוך את הכותרת. (האם הוא יכול טכנית לעשות זאת?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה