דרוש מידע אלרגיות, צינון, התעטשויות בלתי פוסקות, מה עושים? למי פונים?

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה יכול לעזור להרגשת השורף בעיניים? אבל באופן מידי תוך יום אחד ??

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ידוע לי על מישהו שסבל מאוד מצינון שהלך וחזר, או נכון יותר לא הלך ולא חזר, אלא נשאר,
וניסה את כל הכדורים המתוארים לעיל, ותרסיסים ותרופות סבא וסבתא שלא עזרו בכלל,
עד שאמר נואש וקיבל זריקת קורטיזון (שרופא גדול ומומחה המליץ בחום)
ומאז. שקט. גם לבני הבית שלא שומעים שופרות ומחולות מקינוחי האף, וגם הוא-פשוט. חזר. לעצמו.
חסל סדר טישואים לכל מקום, חסל עיניים דומעות והרגשה כאילו אתה כבר לא כאן, חסל אף מגורה ואדווום.
פשוט חזר לחיות!!!!!!!
אגב, יש לי נסיון עם מישהו נוסף שגם היו לו אותם תסמינים, והוא טיפל באמצעות רפקסולוגיה+ דיקור סיני, תקופה של חודשיים בערך, וזה מאוד עזר ושיפר את המצב!!
איחולי לכל הסובלים, למצוא מזור לסבלם!

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
סובלת כל שנה מכל המתואר לעיל והייתי לוקחת אלרגיקס ולא ממש עזר רק חלקית ממש, השנה הרופא המליץ לי על טלפסט וזה פשוט מציל אותי! עוזר בכמעט 100%!

דגיג

משתמש פעיל
מה יכול לעזור להרגשת השורף בעיניים? אבל באופן מידי תוך יום אחד ??
יש טיפות חזקות מאד שמותר להשתמש בהם רק תקופה מוגבלת אבל זה עוזר מיד-
רופא בבית חולים נתן לי ככה שלא נראה לי מומלץ לקחת בלי מרשם מרופא..

מקס 22

משתמש צעיר
אני סובל שנים רבות מאלרגיה אביבית
מניסיון, אין משהו שעוזר לחלוטין (לצערי)
עזרה מקומית לפחות לחלק מהיום
היא בבוקר על בטן ריקה לשתות חצי כוס מיץ לימון סחוט טרי אפשר להוסיף קצת מים
ולחכות בלי אוכל ושתיה חצי שעה.
בהצלחה

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אלרגיה אביבית (לאו דווקא) יכולה ממש להרוס את החיים אני לא הצלחתי כמעט לישון עם זה בלילה ובבוקר הייתי בהתאם. השריפה בעיניים לא קשורה בהכרח לאלרגיה היא יכולה להיות משינה לא איכותית הנגרמת מאף סתום (האדם נושם בשינה רק מהאף) והיא יכולה גם להיגרם מפצעים בתוך האף הנגרמים מהנזלת
טיפול בזה לא רק שמשפר את החיים אלא נותן לך תחושה כאילו נולדת מחדש
ממליץ מאוד לטפל בזה
כדאי לבדוק אם זה לא מגיע מבעיה במבנה האף (פוליפים, טורבינות רחבות, סטיית מחיצה)

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
אלרגיה אביבית (לאו דווקא) יכולה ממש להרוס את החיים אני לא הצלחתי כמעט לישון עם זה בלילה ובבוקר הייתי בהתאם. השריפה בעיניים לא קשורה בהכרח לאלרגיה היא יכולה להיות משינה לא איכותית הנגרמת מאף סתום (האדם נושם בשינה רק מהאף) והיא יכולה גם להיגרם מפצעים בתוך האף הנגרמים מהנזלת
טיפול בזה לא רק שמשפר את החיים אלא נותן לך תחושה כאילו נולדת מחדש
ממליץ מאוד לטפל בזה
כדאי לבדוק אם זה לא מגיע מבעיה במבנה האף (פוליפים, טורבינות רחבות, סטיית מחיצה)
לטפל איך?

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
להקפיד למזג את הבית!
בפרט בימים של סופות חול וכו'.
כאשר אומרים בתקשורת שלא מומלץ לקשישים תינוקות וחולי אסטמה לצאת מהבית, יש להקפיד לסגור חלונות ולהדליק מיזוג.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מוכר מאוד,
נראה אצלנו שיש לזה מאפיינים תורשתיים, או לפחות מאפיין של אנשים רגישים מאוד.
זה קורה בכל פעם שמגיעים למקום חדש, ובעצם כמעט לכל מקום...
סבלתי מזה במשך שנים, זוכרת את הילדות שלי מלווה בערימות טישואיים... וזה סבל איום.
הגוף מתרגל לאלרגיקס וזילרגי וכל הדברים האלה. אפשר לשחק עם שני סוגים וכל פעם לקחת משהו אחר, אבל לאט לאט זה לא משפיע. מה גם שזה מרדים. שזה לא כל כך נורא במצבים כאלו, כי בכל מקרה זה פוגע בתיפקוד... אבל לא תמיד אפשרי לעשות הפסקת שינה....
ראיתי שמה שהכי עוזר זו שינה חזקה. במהלך השינה האף קצת נרגע. אפילו לקחת משהו לפני השינה כדי שהיא תהיה רצופה ועמוקה.

גם טישואים של קלינקס מקלים קצת. או להשתמש בבד כותנה רך.

מאמינה שיום יבוא והאלרגיה הזו תוכר בביטוח לאומי, זה סבל מתמשך ויומיומי שלא ניתן לתאר.
אנשים כאלו, לעולם לא יצאו בלי טישו מהבית, ואם הם יתקעו בלי טישו תדמיינו לבד את הסיוט.
מכירה מישהו שלא התקבל בצבא ליחידת לחימה מובחרת בגלל האלרגיה הזו.
תתנו לה את כל התמיכה והדרך להתנהל עם זה. (יכולה להרחיב בפרטי)

הדבר המנחם, שהאלרגיה הזו כמעט עוברת ככל שגדלים. לקראת גיל 25-30.
אולי הגוף מתחיל להתרגל לעולם??

רחלי

חנית

משתמש רשום
מניסיון משפחתי, והמלצה לחברים, שהודו לנו, שהצלחנו לפתור אותם מהאלרגיות
לקנות בחנות טבע, סימפונוס 2000, אלו טיפות שמוהלים במים, לוקחים את זה כמה פעמים ביום למשך תקופה
זה עוזר פלאים, שוכחים מהלרגיה לגמרי

פרידא

משתמש מקצוען
אנחנו גם ניסינו הכל וכלום לא עזר, חוץ מהזריקה. אך מס' רופאים ממש לא המליצו ואמרו שהתועלת לא שווה את הנזק הרב שבזריקה.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אנחנו גם ניסינו הכל וכלום לא עזר, חוץ מהזריקה. אך מס' רופאים ממש לא המליצו ואמרו שהתועלת לא שווה את הנזק הרב שבזריקה.
אומרים שבערד האלרגיה פחות חריפה מנגד יש רופאים שסבורים שבערד זה הרבה יותר חריף
(אם זה בכלל רלוונטי עבורכם)

סבתא של שולה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עצה פשוטה ביותר,
לשטוף את הפנים במים ולא לנקב את הפנים האף מגורה בגלל האבק והסיבים השונים שגם באים דרך הטישו למיניהם
לכן אפשר לעקוף את המהלך ע"י שטיפת הפנים וסילוק גרגרי האבק ואפשר גם בידיים נקיות ורטובות להרטיב את הנחריים
בדוק ומנוסה שזה עוזר, גם ללא השקעה כספית וגם לא מפחיד רפואית

תן סימן

משתמש פעיל
טלפסט 180, כבר כמה חדשים שלא צריך מרשם רופא, אם לוקחים מיד מיד כשמתחיל מועיל הרבה יותר, [כשאני מתארח במקום שמנסיון יש אבק, אני לוקח מראש].

אם זה הופך לכאב ראש בעיקר בסינוסים, קלרינז במקום הטלפסט.

לגבי הזריקות לא חייבים קורטיזון ושאר סטרואידים, אפשר זריקה של אנטיהיסטמינים [כמו החומר של פניסטיל] אצל אלרגולוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה