עזרה אליך, אם הבנים, שכנראה נח לה לחיות בהכחשה

• פותח הנושא nc
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

nc

משתמש סופר מקצוען
את, שילדך חוזר כל ערב באיחור של שעה לפחות מהחיידר עם ריח של עשן ואת משלה את עצמך שהוא רק עובר ליד משחקי האש ולא מעולל דבר.

רצינו להגיד לך שאין לך ולו מחילה.
המשחקים האלה יכולים להגמר בנזק רב לרכוש, פציעה או מוות.

אם היית יודעת שילדך הולך לרצוח אנשים לאחר שעות החיידר היית מוצאת דרך להשתלט עליו?
התכבדי ועשי זאת. עכשיו.
משחקי האש שהחלו בר"ח אייר ואחריתם מי ישורנו , שקורים בלב שכונות מגורים ומסכנים חיי אדם הם תופעה מחפירה שאסור לנו להשלים אתה.

הלואי ופקחים עירוניים יקנסו אתכם באלפי שקלים כל פעם שילדיכם משחקים באש. אני בטוחה שהמשחקים האלה יופסקו מיידית.

נמאס. פשוט נמאס.

סטטיסטית אין לי ספק שלפחות חלק מהגולשות כאן הן אמהות לילדים המשחקים באש בתקופה זו, כיוון שמדובר במאות ילדים רק באזור שלנו בבני ברק.
תתאפסו על עצמכן. הילדים שלכם מתנהגים כמו השבאב בעזה.

כתבתי בחריפות ואני עומדת מאחורי כל מילה שלי.

ששונית

משתמש מקצוען
מזדהה לחלוטין.
אני מתגוררת ברחוב שבסופו יש תלמוד תורה שמתחתיו עמק, והחל מראש חודש אייר השריפות בעמק גובות מחיר יקר מכל תושבי השכונה.
לפחות פעם ביומיים מוזעקים לכאן צוותים של כיבוי אש.
ניסיון לדבר עם הצוות בתלמוד תורה עלה באש. כנראה יש שם לתלמידים ממי ללמוד.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
זה בד"כ חיידר או שניים מאד מסויימים בבני ברק

nc

משתמש סופר מקצוען
אז אצלנו מדובר על כמה פעמים ביום שצריך לקרוא למכבי אש.
סכנת חיים מוחשית, ומי מדבר בכלל על ילדים אסמטיים, על כביסה שרוצים לתלות בחוץ, על הריח.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מאוד מוזר.
תנסו לדבר עם הת"ת.
בד"כ יש שם אוזן קשבת והתלמידים מותרים ונענשים בחומרה (מידיעה)

nc

משתמש סופר מקצוען
מדובר בתופעה בב"ב, לא רק בחיידר אחד, ואגב ניסינו לפנות לחיידר והם טוענים שזו לא אחריותם מה הילדים עושים אחרי שעות החיידר.

תכלס, גם אם הם לא בסדר - איפה ההורים בסיפור????

(ואגב , מדובר גם על ילדים קטנטנים וגם על ילדים גדולים ממש! מעל בר מצווה!)

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אשכול שסופו ידוע מראש.
במקומות אחרים נוהגים לומר על זה "*** זה לא דף הפייסבוק שלך".

אבל משתתפת בצערך ואת בהחלט צודקת בכל מילה בלי טיפת גוזמא!!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הכותבת חמה מאוד כנראה, בערך כמו הדליקות שמציתים בסביבתה...

ו-לא, חלילה לי מלזלזל בתוכן הדברים ובמסר העולה מהם, אבל לזרוק אותם על יושבי פרוג אינו תמיד הפתרון היעיל.

מה עם ארגון ה'שומרים'? מה עם מוקד 106? פנייה למשטרה?
10-15 פניות טלפוניות לגורמים הנ"ל לא ישאירו אותם שווי נפש! הייתי מערבת אפילו איזה גורם בעיריה, וגם "מרחרחת" באמצעים בני ברקיים (...) אחר זהותם של אותם פורעי חוק צעירים, כלומר, היזמים שבתוכם, וקוראת אותם לסדר אצל רב השכונה או משהו. אפשר גם לתבוע לדין תורה אם הושחת רכוש ונגרם נזק- נזקי קטן הם נידון בהלכה!

האמת, מספיק שם מבוגר אסרטיבי אחד בעל השפעה ונחרצות, שידבר לילדים בשפתם- בנחישות ובצורה ברורה, וכמובן, יתעד את המשתתפים. מובטח לכם הרבה שקט אח"כ כפיצוי...

בהצלחה!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדובר בתופעה בב"ב, לא רק בחיידר אחד, ואגב ניסינו לפנות לחיידר והם טוענים שזו לא אחריותם מה הילדים עושים אחרי שעות החיידר.

תכלס, גם אם הם לא בסדר - איפה ההורים בסיפור????

(ואגב , מדובר גם על ילדים קטנטנים וגם על ילדים גדולים ממש! מעל בר מצווה!)
מתקשרים למנהל ומיידעים אותו
ואם הוא לא עושה כלום - מתקשרים למשטרה
(כמובן אחרי שאילת רב וכו')

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אולי באמת פניה למשטרה?
הרי אין כאן דין מוסר. המשטרה לא תעשה כלום חוץ מלהלחיץ את הילדים ולגרום להם להפסיק עם הסכנה הזו.
ואני שואלת את עצמי מה חושבות האמהות.
איך הן לא מתפלצות לחשוב שהילדים שלהן משחקים עם אש?

ואז היתה מודעה בעיתון על אסון, וכמובן הכתב מתאר בנופת צופים את הילד החביב והמשפחה הצדיקה. ואיך זה קרה. ולא יתכן. ואף אחד לא צפה ולא ציפה. וח"ו וכו וכו.

למה הם מצפים?

(ואם ילד שלי היה ח"ו משחק כך, הייתי מצפה מאמא אחראית לידע אותי ולא לחשוב שיש לי חוש ריח חזק).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה