אלופות הגמילה - עזרה!!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sth;1337451:
אולי תוכלו לעזור גם לי...
הילד שלי בן שנתיים ועשרה חודשים, וכל פעם שאני מנסה לדבר איתו על הנושא, הוא מסביר לי שבנים עושים בטיטול ורק בנות עושות בשירותים! זו הדרך שלו להתחמק מזה... וכשאני שואלת אותו על בני המשפחה- הוא לא מתבלבל, על בת הוא אומר שעושה בשירותים, ועל בן- בטיטול (כן, גם אבא...)
לכי תתוכחי.....

יש לך גדולים?
אולי תאמרי לו שרק למי שאין טיטול אפשר לעשות חלאק'ה, ללכת עם אבא לבית הכנסת, ללבוש ציצית.

זה מה שאני אמרתי לבן שלי (שחולם ללכת עם אביו ואחיו הגדול לביה"כ)

ונגמל לי הבחורצ'יק, כמו שכתבתי לעיל תוך 3 שעות.

חוצמיזה הייתי די בלחץ ממנו, כי הוא ילד שלא אכפת לו כשהוא מלוכלך\רטוב, כל הזמן, הוא לא אמר לי מילה כשלכלך את הטיטול והיה ברור לי שלא ישים לב בכלל...

תוך 4 פינצ'ורים, ראיתי שהוא מקמט את המצח וחושב, בפעם הבאה אמר לי לפני, וגם התאפק...

רחליקה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אולי יש לכן בכל אופן רעיון בשבילי,
הבן שלי ב"ה נגמל מהרטוב, ממש באופן מוחלט. אך את המלוכלך הוא לא קולט, בהתחלה הוא פשוט התאפק, וחיכה לטיטול של הלילה, או בבוקר כשהיה עדיין איתו, ועכשיו הוא פשוט עושה בלי חשבון... ומחכה לו מתנה על הספריה, וכל כמה זמן אנו מזכירים לו שאם יעשה בסיר (מה לעשות זה מה שהוא מעדיף כרגע...) יקבל את המתנה הזו. וזה לא עוזר. פשוט עושה...
מה אפשר לעשות??????

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רחליקה;1337521:
אולי יש לכן בכל אופן רעיון בשבילי,
הבן שלי ב"ה נגמל מהרטוב, ממש באופן מוחלט. אך את המלוכלך הוא לא קולט, בהתחלה הוא פשוט התאפק, וחיכה לטיטול של הלילה, או בבוקר כשהיה עדיין איתו, ועכשיו הוא פשוט עושה בלי חשבון... ומחכה לו מתנה על הספריה, וכל כמה זמן אנו מזכירים לו שאם יעשה בסיר (מה לעשות זה מה שהוא מעדיף כרגע...) יקבל את המתנה הזו. וזה לא עוזר. פשוט עושה...
מה אפשר לעשות??????
עם המלוכלך עברתי מלחמת עולם...
משום מה הילדים פוחדים מזה פחד מות
אחרי שהילד התאפק והתאפק דחפתי פתילה והושבתי בכח, הילד צרח ולבסוף עשה וראה שנשאר לחיות ירד לו הפחד
כמובן שהיה מחיאות כפיים סוערות ואיזה גדול אתה וכו'
בהצלחה!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מעדכנת!

הקטנצ'יק שלי גמול ב"ה, תוך שבוע וחצי מפתיחת האשכול הזה... פשוט שכחתי לעדכן :)

גמול יפה גם בשנת צהריים ומראה נכונות גם לשנת לילה.

סה"כ אם לסכם: תקופה שמצריכה המון בגרות ובשלות (רק עכשיו אני באמת מבינה מה נדרש ממנו) ומצידנו- המון רוגע וגמישות.

בהצלחה לכולן (תעדכנו ג"כ מה התקדם אצל כל מי שחוותה גמילה בחופש הזה) ובהצלחה גדולה לשושיה בהתמודדות באשכול הסמוך...

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי מגיע לנו האמהות הגומלות המסורות ממתק על כל הצלחה וממתק עוד יותר גדול על כל פשלה.....

מותר לעשות מבצע גם לאמא האמיצה שעמלה והתאמצה וכשתבוא ההצלחה- חוץ מהנחת, גם פרס קטן.!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה