בקשת תפילה אלון בן עידית- חטוף בעזה.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כל מי שיכול להתפלל לשובו הביתה לשלום בבריאות גוף והנפש של אלון בן עידית.
אם אפשר לשמור את שמו אצלכם ולהזכיר מידי יום בתפילה..
וכמובן להעביר הלאה..
קרוב משפחה של אבא שלי בבקשה!!
בן 22 הגיע לקראת הבוקר למסיבה בנובה, וככל הנראה לקראת 8 כבר היה בידי החמאס.

393502339_10229686818295416_3063584720095051499_n.jpg

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מחלקת תהילים לזכותו,
ולהחזרתו הביתה לשלום!!
מי מעוניין/ת לקרוא יום?

ראשון-
שני-
שלישי-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת-

0719

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני לוקחת שבת בל"נ.
בתפילה שישוב בריא ושלם בגוף ובנפש יחד עם כל שאר החטופים, והחיילים שנמצאים בשדה הקרב.

כלי

משתמש פעיל
אצלנו בעבודה חילקו לכל אחת שם של חטוף שיתפלל ויזכיר אותו בכל הזדמנות.
אני קבלתי את שמו- מתפללת עליו ומזכירה אותו כל הזמן לחזרה הביתה בקרוב בבריאות הגוף והנפש.

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...