איש מקצוע לבניה קלה

doktowrite

משתמש חדש
אני מעונינת לסגור חלק ממרפסת גג לחדר בבניה קלה, מחפשת איש מקצוע שיעשה את זה כמו שצריך והכי זול שאפשר....,מי שיש לו המלצות, יעזור לי מאד!

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיר?

5884

משתמש רשום
אני עוסק בזה שנים, אשמח לתת הצעת מחיר, המחירים שלי הם זולים מהמחיר בקרב קבלני בניה קלה, בנוסף אני מבצע עבודות בניה קלה במהירות גבוהה בהרבה מהמקובל בשוק. לפרטים שמעון 05041-90-0-50, קבלן שיפוצים קלים מאלעד

5884

משתמש רשום
קשה לתפוס אתכם... ההצעה כדלהלן: 21000 פנלית כולל דלת, שני חלונות עם תריסים, איטום מקצועי. ואילו הפנים דהיינו גבס ובידוד צמר ושפכטל וצבע המחיר 15000. אפשר לקבל המלצות מלקוחות מרוצים וכן כמובן קבלות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה