דרוש מידע אישה חולת נפש שמטרידה

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
להגיד לה שאת לא מעוניינת לדבר איתה
- ופשוט לנתק - - -
בלי להתנצל ובלי להסביר
אם היא תתקשר עוד דקה ממספר אחר, אז ברגע ששומעים את הקול שלה - פשוט לנתק את הטלפון
ואם עוד דקותיים מעוד מספר - כנ"ל

אחרי שבוע היא תתייאש

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מה עושים עם אישה מסכנה
שמתקשרת מאות פעמים ביום
ומטרידה
שום דיבור נעים לא עזר
גם לא איומים
צריך לחלק את העבודה לכמה נשים.
אולי אפילו קבוצה גדולה.
תנסו למצוא עוד נשים צדיקות שמוכנות להתקשר אליה ולדבר איתה.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. כנראה שאת משמשת לה כאוזן קשבת וככתף תומכת, ומגיע לך על כך הרבה שכר וההערכה.
ב. דרך של פגיעה היא לא אופציה. לא אצל אנשים רגילים ובודאי שלא אצל אנשים מורכבים שנפגעים יותר ומתקשים לסלוח עוד יותר, לזכור שפגיעה באנשים היא אש.
ג. להחליט שבמשך שבועיים לפחות עונים רק לטלפונים מוכרים. או לחילופין אם זה בלתי אפשרי נותנים לילד להרים ולענות שאת לא יכולה לגשת.
ד. להתפלל לרפואתה השלימה ולהצלחתכם במשימה.

אני בודק

משתמש מקצוען
אם אני מבין נכון את הסיפור
היא מכירה אותך, ולא סתם מתקשרת.
היא רוצה שתעזרי לה/תשמעי אותה וכד'.
ואת לא מסוגלת (מבין לגמרי).
אבל גם לא רוצה להלשין אותה למשטרה.

אולי כדאי לנסות לדבר עם מי שאחראי עליה, פסיכיאטר/בן משפחה וכד'?

Savyon

משתמש פעיל
מכירה מקרוב, גם לי משהי אחת חופרת ומתקשרת
כל פעם שעונים לה זה רק גורר את הפעם הבאה...
גם לענות "אני לא יכולה עכשיו" "זה מפריע לי" או כל מה שאמרו לך כאן למעלה זה סוג של שיחה וגם את זה כיף לה לדבר פשוט רק מגביר את הפעמים שהיא מתקשרת
אני בהתחלה סיכמתי שמדברים כל ר"ח רבע שעה!! ואם היא מתקשרת במהלך החודש אז בר"ח אנחנו לא נדבר!! איום רציני!!!!
עזר ל3 חודשים
ואז היו התקפות של שיחות עד שהייתי צריכה לכבות את הטלפון וברג שהפעלתי מחדש התחילו הצלצולים
פשוט תפסיקי לענות למספרים חסויים ולא מוכרים (גם לא לענות, לגלות שזה היא - ולנתק)
אלא אם כן, יש לך ממש הרבה שיחות חשובות ממספרים שאינך מכירה
לאט לאט זה ילך וירד
אין טעם להחליף מספר טלפון - רק התעלמות טוטאלית (אפ' לא לענות ולנתק [סוג של יחס, היא הצליחה לעצבן אותך ולגרום לך לחשוב עליה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה