דרוש מידע איפה קונים בגדי שבת לילדה בת שנתיים

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה גם וגם
אני משווה על אותו ילד בין הנעליים ככה שההבדל הוא בגלל איכות
אבל יש גם הבדלים בין האנשים שקשור לצורת הליכה ועוד.
אהה ודאי שאיכות נעל יש לה גם מה להגיד
אבל הפער באותה איכות בין אלה שמחזיק ואלה שלא - הוא בגלל המדדים הנ"ל
כאשר פגשתי יותר מדי החשקות גבוהה, עברתי לאיכות גבוהה יותר
(אחרי כמה עונות מעצבנות של פעמיים ואף שלוש זוגות נעליים זולות שמתו כמעט לפני שהספיקו להשתמש בהם עברנו לפפיה ונשמנו לרווחה, אבל כשהיו קטנים שרדנו יפה עונה עם נעל זולה שנשארה כמו חדשה)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זולים?
קידישיק זולים יותר
בקידישיק זה תלוי של איזה חברה הבגד
אם זה של מלאנז' אז זה אותם מחירים של הדס פחות או יותר
של קידישיק קצת פחות
של פסטל-בלו עוד פחות

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלינו הם לא החזיקו חודש לעומת נעליים של פפאיה שמחזיקות שנתיים+
זה גם מדד.
אצלי חלק מהילדים מחזיקים נעליים לחצי שנה
ואחרים את אותם דגמים לחודש חודשיים.
ואני ממש לא יכולה לתת לילד שנתיים נעל כי כל מס' חודשים הוא עולה לי במידה. הבת שלי בת 10 עוד רגע במידה שלי... אז ברור שאני קונה להם הכי זול זאפשר. גם בבגדים הם גובהים מאד מהר.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה גם מדד.
אצלי חלק מהילדים מחזיקים נעליים לחצי שנה
ואחרים את אותם דגמים לחודש חודשיים.
ואני ממש לא יכולה לתת לילד שנתיים נעל כי כל מס' חודשים הוא עולה לי במידה. הבת שלי בת 10 עוד רגע במידה שלי... אז ברור שאני קונה להם הכי זול זאפשר. גם בבגדים הם גובהים מאד מהר.
1. לא אמרתי לא לקנות, אמרתי לקחת את זה בחשבון כי יש פעמים שזה נכנס גם בשיקול הכלכלי :)
(למשל אם מתכננים לקנות את הנעליים הזולות ושיחזיקו לכל העונה ופתאום מגלים שזה היה אותו מחיר או יותר יקר...)
2. כמו שאמרתי ההשוואה היא אצל אותו ילד, להשוות בין ילדים שונים זה לא ריאלי.
3. לא חייב להיות אצל אותו ילד שנתיים, הזוג יכול לעבור כמה ילדים.

אגב שמתי לב שאיכות זה לא רק כמה זמן הנעליים יחזיקו מעמד אלא גם איזה השפעה תהיה לנעל על הרגל.

פירקוד!!

משתמש פעיל
אני גםקונה פאפיה כי הם יפות! ונוח לי לקנות נעלים בתחילת עונה ולדעת שאני לא צריכה להתעסק עם נעלים עד סוף העונה. אבל עדין מי שמחפש זול - זה לא שם.. יותר זול לקנות 5 זוגות נעלים בלידר ולא 1 של פאפיה..

אני חושבת ששלוש במאה זה מחיר ממש סבבה כי גם אם נעל תחזיק מעמד רק חודש-עדיין יש עוד שתי נעליים... במיוחד שאלה נעליים ממש מטורפות!
אבל שכל אחד יעשה את השיקול שלו

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת ששלוש במאה זה מחיר ממש סבבה כי גם אם נעל תחזיק מעמד רק חודש-עדיין יש עוד שתי נעליים... במיוחד שאלה נעליים ממש מטורפות!
אבל שכל אחד יעשה את השיקול שלו
לגבי היופי - זה טעם וריח, אני גם חושבת שהן יפות אבל לא וואו...
לגבי האיכות- 3 זוגות נעליים לפחות מחודשיים כשהן נלבשו פעם בשבוע ולא שיחקו איתם בגינה או על בימבה
אהמממ....
לפעמים זה שווה לקנות אבל צריך לדת מראש כדי לחשוב אם שווה

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בנעליים חשוב לשמור על איכות.
מנסיון שלי, קניתי בפפיה ואף פעם לא הצטערתי.
מה שכן, חשוב לקנות מידה טובה ולא קטנה מידי.
וכן, לקנות בסוף עונה.
בד"כ יוצא מאה ש"ח לזוג.

לגבי האיכות- 3 זוגות נעליים לפחות מחודשיים כשהן נלבשו פעם בשבוע ולא שיחקו איתם בגינה או על בימבה
דווקא אני שמעתי על מלא שזה החזיק להם מעמד עונה שלמה. (ומהכירות אישית- שכנה שלי קנתה 3-זוג לבת ועוד 2 מוקסין ל2 הבנים שלה, והמוקסין של הקטן דווקא שרדו לא רע...)
שמעתי מלא המלצות.
אני בכל אופן שיתפתי

נערך לאחרונה ב:

איילת556

משתמש רשום
בלת"ק
אני ממליצה על קידישיק והדס, בגדים יפים וגזרות טובות.
אם יקר לך מדי להשקיע לגיל הזה כשהם גדלים כ"כ מהר - יש להדס סניפי עודפים עם בגדים מהממים ועדכניים מעונות קודמות, לילדים קטנים יש מבחר גדול ויפה, מחירים זולים.
(גם לקידישיק יש סניף עודפים איפשהו, אבל עם זה אין לי ניסיון)

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני גםקונה פאפיה כי הם יפות! ונוח לי לקנות נעלים בתחילת עונה ולדעת שאני לא צריכה להתעסק עם נעלים עד סוף העונה. אבל עדין מי שמחפש זול - זה לא שם.. יותר זול לקנות 5 זוגות נעלים בלידר ולא 1 של פאפיה..
ממש לא בטוח
גם הזמן והכח שהולך על הקניות האלה הוא גם פרמטר
זמן וכח זה גם מחיר (שלפעמים גם מתבטא במטבעות)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יותר זול לקנות 5 זוגות נעלים בלידר ולא 1 של פאפיה..

נעליים ליום חול של פאפאיה זה 150 ש"ח או שתיים ב222 ש"ח שזה לזוג 110 ש"ח
נעליים לשבת זה באמת יותר יקר אבל לנו אישית זה יצא יותר זול.

השאלה גם מה נקרא אצל כל אחד מחזיק מעמד.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה את קונה פאפיה ב150? בכל החנויות שאני מכירה זה עולה 200..
בפעמים האחרונות קניתי בחנות שלהם בתלפיות, אבל עכשיו בדקתי באתר כדי לראות שאני לא טועה וגם שם זה המחירים.
מדובר על נעלי יום חול.
נעלי שבת כמו שאמרתי זה יותר יקר (לפי הנסיון שלי)

עריכה, עכשיו אני רואה באתר שיש להם גם אאוטלט במחירים זולים יותר, 40-50 ש"ח ושתיים ב150 ש"ח ונעליים ב90 ש"ח

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה