איפה לצלם?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ביום שישי אנחנו עושים את החלאקה שלנו במירון (מוזמנים עם מצלמות!!!)
צלמות מירוניות-איפה כדאי לצלם, במקום שלא יהיה שמש חזקה מידי, כדי שלא יהיו צלליות
ולא תאורה קרה, דווקא בציון, אנחנו לא רוצים להתרחק (יום שישי קצר ועוד צריך לבשל לשבת...)?

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תבשלי בחמישי:)
אם תסעו מוקדם מוקדם עד 9 בבוקר גג יהיה לך שמש מהצד ותוכלי לצלם יפה בחוץ אם תאחרי את מירוץ השמש צלמי בפנים ובחוץ עם תוספת פלאש כמו כל צילום בחוץ.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
צירפתי לך תרשים ;)
שיהיה במזל טוב...!
תתרכזי בחלאקה,עזבי את הצילום בצד ביום הזה...
(ואם את בכ"ז מתעקשת:),אל תמקמי במקום חשוך,אלא קרוב למקור אור כלשהו (לא עם הפנים לשמש,אבל יכול להיות איזה קיר שיחזיר לך אור...ולא בתוך המנהרה הזו....) )

קבצים מצורפים

• 39482004.jpg
    KB 156 · צפיות: 6

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומית;1130441:
תבשלי בחמישי:)
אם תסעו מוקדם מוקדם עד 9 בבוקר גג יהיה לך שמש מהצד ותוכלי לצלם יפה בחוץ אם תאחרי את מירוץ השמש צלמי בפנים ובחוץ עם תוספת פלאש כמו כל צילום בחוץ.

גם את המרק? ויש עוד אורחים (במגזרת השוויגער:eek:), יש לך מקום במקרר בשביל הדברים שלי?...

אנחנו נגיע רק ב-10...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י RacheliM;1130446:
צירפתי לך תרשים ;)
שיהיה במזל טוב...!
תתרכזי בחלאקה,עזבי את הצילום בצד ביום הזה...
(ואם את בכ"ז מתעקשת:),אל תמקמי במקום חשוך,אלא קרוב למקור אור כלשהו (לא עם הפנים לשמש,אבל יכול להיות איזה קיר שיחזיר לך אור...ולא בתוך המנהרה הזו....) )

מה, בגברים???

כי אני חשבתי לקלאז' תמונה בדיוק מהעבר השני של הציון (לכאורה מקום ג"כ מוצל.)

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל אזור הציון מוקף מקומות מדהימים, כל השביל שיורד לכיוון היער שמשמאל לכניסה הראשית למבנה, אחרי זה את יכולה לעלות לרחבות שיש מאורי הציון ולהעמיד אותו על איזה ספסל ויראו רק אותו ואת כל הנוף של ההרים מסביב, בכ"א כמו שאמרו תביאי פלאש קטן

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כל הכבוד לילד שלך

איך יש לו סבלנות...מלאך

הרבה מזל"ט

(אנחנו עוברות את כל השלבים ביחד ( גידול, גמילה, חלאקה :) )שלי בשישי שעבר נהיה בן שלוש

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תני לו סידור שיתפלל לכיוון הציון אל תתפסי אותו כל הזמן מקדימה כי השיער מאחורה תיכף נגזר.
מזל טוב!
הרבה נחת!

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושיה;1130449:
גם את המרק? ויש עוד אורחים (במגזרת השוויגער:eek:), יש לך מקום במקרר בשביל הדברים שלי?...

אנחנו נגיע רק ב-10...
סיימי הכל הכל בחמישי, ואת המרק הכיני בסיר ירקות קלופים וכל מה שאת צריכה ותעמידי על האש כשתחזרי.
אבל חוצמיזה, שהכל יהיה מוכן, בית, כביסות, שולחן וכו' וכו'

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומית;1130558:
תני לו סידור שיתפלל לכיוון הציון אל תתפסי אותו כל הזמן מקדימה כי השיער מאחורה תיכף נגזר.
מזל טוב!
הרבה נחת!

אני אסביר, התכנית שלי היתה לצלם אותו עם כל התלתלים דקה לפני הקוקו והתספורת, כשהוא מושיט יד ימין לצד בתנוחת אחיזה, ודקה אחרי הגילוח (אנחנו מגלחים שמה, אומרים שזה סגולה ליר"ש) עם הפאות המסולסלות כשמצולם ליד המקום שצולם קודם עם יד שמאל מושטת הצידה כשכף היד גלויה, ואז לחבר את התמונות בידיים.

ככה אהבתי. וזו התכנית, קשה מידי?
מה אומרים?

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושיה;1131321:
אני אסביר, התכנית שלי היתה לצלם אותו עם כל התלתלים דקה לפני הקוקו והתספורת, כשהוא מושיט יד ימין לצד בתנוחת אחיזה, ודקה אחרי הגילוח (אנחנו מגלחים שמה, אומרים שזה סגולה ליר"ש) עם הפאות המסולסלות כשמצולם ליד המקום שצולם קודם עם יד שמאל מושטת הצידה כשכף היד גלויה, ואז לחבר את התמונות בידיים.

ככה אהבתי. וזו התכנית, קשה מידי?
מה אומרים?

קשה?
תעדכני את החתן בחלומות והא יחליט אם זה קשה או לא...:)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יצירתית;1131428:
קשה?
תעדכני את החתן בחלומות והא יחליט אם זה קשה או לא...:)

לא התכוונתי אליו...
התכוונתי אלי, עם העריכה.

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לעריכה כזו כדאי לך למצא רקע כמה שיותר חלק
תצליחי ומצפים לתמונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה