עזרה איפה כדאי לגור?

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חולק עליך לגמרי, אין לי מושג מאיפה הבאת את הנתונים המצחיקים האלה.
אני, בתור אחד שגר כאן 3 שנים רואה בדיוק ההיפך ממה שאתה כותב.
א. ממש לא החילונים מתלוננים שהעיר תוכננה לציבור חרדי ולכן אין יותר מדי מגרשי ספורט ומבני ציבור בשבילהם.
ב'. התכנון החרדי כך: בכל רחוב משרד השיכון בנה בית כנסת מוכנה, ברגע שמביאים 50חתימות של מתפללים מקבלים את המבנה.
המדרכות בחריש רחבות מאוד והכיבישם צרים... בגלל שהציבור החרדי הולך יותר ברגל ולא ברכב.
ליד כל 6 בנינים ישנו גן שעשעוים גדול.
לא תכננו קניונים בחריש [חוץ מאחד שבשנתיים האחרונות הוציאו לפועל] כל המרכזי מסחריים בנויים כמו ר' עקיבא וגאולה... שדרה דגולה של מסחר.
נבנו עשרות של מבני חינוך בגלל הציבור החרדי. לדוגמא: יש כעת בחריש 84 מבנים של גני ילדים, ו13 מבנים של בתי ספר, חלקם ריקים...

אז אני מצפה ממך שלפני שאת מעלה דברים כאלה לפורום רחב תבדקי את המקור שאמר לך כי זה ממש לא נכון, תוכלו להכנס למפה של חריש ולהיווכח בכך.

לגבי מה שאת כותבת שהדתיים והחילונים כבשו זה ממש לא נכון אלא ההיפך. סקר שערך עיתון חריש שלי בחריש מגלה כי. 25 אחוז מהחילונים שמגיעים עוזבים לאחר שנה... עזיבה בציבור החרדי עומדת על פחות מ1 אחוז.
האזורים החרדיים בחריש, לא היו מלכתחילה חרדיים אלא פשוט הגיעה משפחה ועוד משפחה וכל החילונים ברחו...

כל הפרוייקטים שתוכננו לציבור חרדי. 9 פרוייקטים, 1 מתוכם כבר אוכלס בכ90 משפחות, ועוד 700 משפחות אמורות להתאכלס בטווח של 4 חודשים עד שנה, תלוי בקצב ההתקדמות של הקבלן!

מזמין בחום את מי שמתלבט לבוא לסיבוב והוא כבר יבין איזה פוטנציאל אדיר יש כאן!

מרחק נסיעה מחריש לבני ברק 40 דק'
לאלעד 30 דק' על כביש6
לירושלים שעה.

ממה באמת מורכב הציבור החרדי בחריש?
ליטאים / חסידים / ספרדים

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מישהו שגר במעלות או בכרמיאל שיכול לומר מה המצב שם(איכלוסיה מחירים וכו...)!
העניין הזה שמרחיקים נדוד זה בגלל במחירים !!
כך שכל הערים הקרובות עולות בהתאם !

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני חולק עליך לגמרי, אין לי מושג מאיפה הבאת את הנתונים המצחיקים האלה.
אני, בתור אחד שגר כאן 3 שנים רואה בדיוק ההיפך ממה שאתה כותב.
א. ממש לא החילונים מתלוננים שהעיר תוכננה לציבור חרדי ולכן אין יותר מדי מגרשי ספורט ומבני ציבור בשבילהם.
ב'. התכנון החרדי כך: בכל רחוב משרד השיכון בנה בית כנסת מוכנה, ברגע שמביאים 50חתימות של מתפללים מקבלים את המבנה.
המדרכות בחריש רחבות מאוד והכיבישם צרים... בגלל שהציבור החרדי הולך יותר ברגל ולא ברכב.
ליד כל 6 בנינים ישנו גן שעשעוים גדול.
לא תכננו קניונים בחריש [חוץ מאחד שבשנתיים האחרונות הוציאו לפועל] כל המרכזי מסחריים בנויים כמו ר' עקיבא וגאולה... שדרה דגולה של מסחר.
נבנו עשרות של מבני חינוך בגלל הציבור החרדי. לדוגמא: יש כעת בחריש 84 מבנים של גני ילדים, ו13 מבנים של בתי ספר, חלקם ריקים...

אז אני מצפה ממך שלפני שאת מעלה דברים כאלה לפורום רחב תבדקי את המקור שאמר לך כי זה ממש לא נכון, תוכלו להכנס למפה של חריש ולהיווכח בכך.

לגבי מה שאת כותבת שהדתיים והחילונים כבשו זה ממש לא נכון אלא ההיפך. סקר שערך עיתון חריש שלי בחריש מגלה כי. 25 אחוז מהחילונים שמגיעים עוזבים לאחר שנה... עזיבה בציבור החרדי עומדת על פחות מ1 אחוז.
האזורים החרדיים בחריש, לא היו מלכתחילה חרדיים אלא פשוט הגיעה משפחה ועוד משפחה וכל החילונים ברחו...

כל הפרוייקטים שתוכננו לציבור חרדי. 9 פרוייקטים, 1 מתוכם כבר אוכלס בכ90 משפחות, ועוד 700 משפחות אמורות להתאכלס בטווח של 4 חודשים עד שנה, תלוי בקצב ההתקדמות של הקבלן!

מזמין בחום את מי שמתלבט לבוא לסיבוב והוא כבר יבין איזה פוטנציאל אדיר יש כאן!

מרחק נסיעה מחריש לבני ברק 40 דק'
לאלעד 30 דק' על כביש6
לירושלים שעה.

ואם אני בין המתכננים?
שכונת המע"ר ועוד..

חרישניק

משתמש צעיר
ממה באמת מורכב הציבור החרדי בחריש?
ליטאים / חסידים / ספרדים
לדעתי. 70 אחוז ספרדים עדות המזרח. 30 אחוז כלל חסידי וליטאי.
אגב, חסידות תולדות אהרון שוקלים לאחרונה לפתוח קהילה גדולה שלהם בשכונה החדשה בחריש

חולמנית

משתמש מקצוען
אולי אתם זכאיים למחיר למשתכן?
ואז זה באמת הפרש רציני ממחיר השוק
יש מכרזים על חריש ועוד

חרישניק

משתמש צעיר
מה מחיר דירה 4 חדרים לקנייה בחריש?

חריש כידוע, היתה בתחילה יישוב קטן של כ14 בניינים שקיימים כ20 שנה, כרגע קוראים לזה חריש הוותיקה. ומסביב הוותיקה הקימו עוד אלפי יח"ד.

מחירי שכירות:
בעיר החדשה:

דירת 4 חדרים, מרפסת סוכה [הרבה פעמים גם 2 מרפסות] מטבח משודרג, מיזוג, חניה ומחסן, תלוי בעונה, בזמנים כאלו, חורף וחגים אז כ2000 ש"ח עד 2200 ש"ח. בתקופת תמוז אב מגיע ל2600 עד 2900 ש"ח.
דירת גן שכירות: בזמנים כאלו כ2700 עד 3000 ש"ח.

בעיר הישנה: דירת 3 חדרים כ1200 ש"ח.

מחירי קניה

בעיר החדשה:

4 חדרים מקבלן [מוכן תוך מס חודשים או אפילו כבר מוכן לאכלוס] 980 אלף ש"ח עד מיליון 50.
4 חדרים חדשה מלקוח שכבר קנה, ממיליון ועד מיליון 100. סדרך כלל זה דירות שכבר השקיעו עליהם על מיזוג סורגים מטבח וכו'...

מי שצריך עזרה בעניין של קניה או שכירות אשמח לעזור בפרטי

חרישניק

משתמש צעיר
@חרישניק חריש נחשבת הנחלות? מעבר לקו הירוק?
יש עוד כבישי גישה חוץ מ-6?
@חרישניק חריש נחשבת הנחלות? מעבר לקו הירוק?
יש עוד כבישי גישה חוץ מ-6?

ממש לא. זה בתוך הקו הירוק, צמוד לעיר פרדס חנה וליד חדרה.
הכבישים המובילים זה כביש 6 כביש 9 וכביש 65
אני כמעט ולא עולה על 6

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ממש לא. זה בתוך הקו הירוק, צמוד לעיר פרדס חנה וליד חדרה.
הכבישים המובילים זה כביש 6 כביש 9 וכביש 65
אני כמעט ולא עולה על 6

אוקיי. תודה!
יש שם מקומות עבודה לנשים או שצריך להרחיק?

שמחו

משתמש מקצוען
מי שעובר בכביש 6 ורואה את ההתפתחות המואצת של חריש כעיר רחבת ידים במרכז הארץ צפונה, עומד ותמה היכן העיניים של הציבור החרדי? הלב כואב ונחמץ לראות איך שמחמיצים בידיים הזדמנות שלא תחזור להפוך עיר חדשה לעיר חרדית עם פתרון דיור לרבבות משפחות.

חרישניק

משתמש צעיר
עדיין
מי שעובר בכביש 6 ורואה את ההתפתחות המואצת של חריש כעיר רחבת ידים במרכז הארץ צפונה, עומד ותמה היכן העיניים של הציבור החרדי? הלב כואב ונחמץ לראות איך שמחמיצים בידיים הזדמנות שלא תחזור להפוך עיר חדשה לעיר חרדית עם פתרון דיור לרבבות משפחות.
לא מאוחר בכלל!!!

עשרות משפחות חרדיות מגיעים לכאן כל חודש ומצטרפים לקהילה החרדית.
לדעתי, 60 אחוז סיכוי יש לעיר להתחרד ברמה של עיר עם רוב חרדי

חרישניק

משתמש צעיר
אוקיי. תודה!
יש שם מקומות עבודה לנשים או שצריך להרחיק?
עבודות בחריש יש בתחום המוסדות חינוך, מעונות, חנויות, ועובדי מועצה.
בפרדס חנה וחדרה יש היצע ענק של עבודות.
פרדס חנה 5 דק מחריש.
חדרה 12 דק'

קרית מלאכי

היא נחשבת מרכז הארץ יחסית לכל המקומות האחרים הזולים

10 דקות מאשדוד
30 דקות מבית שמש
45 דקות מבני ברק
50 דקות מירושלים

קהילה ממש נחמדה ולא לוחצת המונה כ-50 משפחות
יש עוד קהילה ספרדית במקום של עוד כ-100/150 משפחות
ועוד קהילה ענקית של חב"ד עם 700 משפחות

עיר קטנה מאוד והכל בהישג יד

הכנסנו עכשיו לראשונה נציג לעיריה

מחירים אטרקטיביים
איזור 680,000 לדירת 3 חדרים 75 מטר אפשרות להשכיר באיזור 2100/2400 תלוי במצב הדירה
4 חדרים 100 מטר באיזור 750,000

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שאלת המיליון דולר הכול ענין של תקציב ולאן שהלב מושך אתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה