מידע שימושי איפה יש בי-ם משקפות תלת מימד מעניין?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
חוץ מהמשקפות שליד הכותל, איפה יש עוד משקפות מעניינות? אני אוהבת יותר סגנון אקשני כמו לונה פארק, פחות אוהבת משחקים.

צנוברית

משתמש פעיל
יש את אלו שרצים עכשיו בכל הארץ עם המשקפות של נופים יחודיים בארצנו.
פרסום בצבע סגול כזה והם אומרים שזה הכנה מיוחדת לילדים לקראת שנת השמיטה.
רק אני לא יודעת אם הם כבר היו בירושלים מי יחכימנו?

משה10

משתמש פעיל
זה נראה כאן, שאף אחד לא שמע/ראה שהרבנים אסרו כלי זה.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הבנתי שהבעיה היא לקנות או לשכור משקפות אלה, כיון שזה בעצם סמארטפון שנכנס הביתה וכן שזה ממכר וכו', אך ללכת למקום ששם צופים בזה וחוזרים הביתה זה גם בעיה?

מעצב

משתמש צעיר
עלובה עיסה שנחתומה מעיד עליה
הרי גם חברת פייסבוק בעצמם משווקים/מפרסמים שבקרוב העולם יהפוך לוירטואלי - מציאות מדומה
נו מה אנחנו צריכים לדעת מזה שכמה שסרטים יכול למכר זה לא מגיע אפילו לחצי של משקפי מציאות מדומה שמרגישים ממש בתוך "מציאות" מדומה והרי זה מאוד כיפי ומדהים המציאות החדש הזאת אז זה ממכר ברמות על

אבא תודה!

משתמש פעיל
לא שמעתי!
איזה רבנים יצאו?
הבעיה שזה סמרטפון? כי פשוט אני הולכת להשכיר משהו שזה לא בסמרטפון אבל אם הרבנים יצאו נגד זה אז אני יבטל את ההזמנה

מעצב

משתמש צעיר
הרבנים מועד קהילות הקודש בארה"ק הכולל רוב החסידויות והקהילות הליטאיות בארץ הוציאו מכתב איסור

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
יש את אלו שרצים עכשיו בכל הארץ עם המשקפות של נופים יחודיים בארצנו.
פרסום בצבע סגול כזה והם אומרים שזה הכנה מיוחדת לילדים לקראת שנת השמיטה.
רק אני לא יודעת אם הם כבר היו בירושלים מי יחכימנו?
יש בקניון רמות... בירושלים הבנתי שיש.. אבל אני לא בטוחה שזה עדיין עומד שם...

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
הרבנים מועד קהילות הקודש בארה"ק הכולל רוב החסידויות והקהילות הליטאיות בארץ הוציאו מכתב איסור
מה??? אני פשוט בשוק!! לא ידעתי על זה!!! גם אם זה לא אני שקונה את זה אלא רק הולכת לצפות? וואו!!! אני לא מעכלת את זה!!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
אני באה מקהילה שהיא לא כ"כ אנטי סמארטפון (לצורך עבודה בלבד!!!)... אני כן אנטי סמארטפון... מה לעשות? הורס את החיים... מכירה מישהו מקרוב שהתחתן וקנה פלאפון שכזה וכל היום הוא על זה!!!! בעל נשוי טרי!!!! מטורף!!! ואל תגידו לי שזה מקרה בודד (כי אני מכירה הרבה כאלה לצערי!!!) או שבגלל שלא היה לו אף פעם דבר כזה- הוא מתלהב... אז לא- יש להם בבית כמה וכמה מחשבים ולשני ההורים ולאחים יש מכשירים שכאלה... כך שאין פה התלהבות ראשונית... חבל לי עליו שהוא ככה!!! כי אין מה לומר- התקופה הראשונה של הנישואין היא תקופה מיוחדת... שלא חוזרת אף פעם וצריך להשקיע בה מאוד... אדם שכל היום על הפלאפון............. חבל שאי אפשר להשמיד את הדבר הארור הזה מהעולם!!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
קו 36 מגיע עד לשם אפשר לקחת אותו מיחזקאל או מצומת בר אילן והלאה (לכיוון תמיר)...
והמספר שלהם הוא-03-3753007
אבל הבנתי שאין את זה כבר... אם אתם רוצים פרטים יש בטיקצ'אק קוראים לזה אל ארץ אחוזת עולם שמה פה קישור
בהצלחה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה