טיול איפה יש בארץ נופים כמו בחו"ל?

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יער שוויץ בטבריה
fdc9b9e61a7b31e554d838d4ec2fc1fb.jpg

אחד1אפס

משתמש פעיל
ובאיזה תחנה יורדים ?
לא יוגע ככל הישוב יש שתים שלש תחנות אבל הנופים הם בכניסה לישוב ישם סוג של טיילת כזאת יפה
על הנוף
קחו בחשבון שזה ישוב שמלאני \ רפורמי
לא כל כך מחבבים חרדים
אז מה הם יתמודדו גם אם זה...

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

eh

משתמש פעיל
ליד מעלה החמישה יש ישוב נטף
מקום מנותק ומבודד נופים מדהימים
גם הדרכים אליו מפותלים ויפים
יש שם שקט בידוד ונופים מעלפים
וכל זה 10 דק' מירושלים
קו 196 נראה לי
כן זה באמת אחד המסלולים הכי נידחים במרכז ההיתי בקיץ ולא היה אף אחד קצת מאכזב...
עשיתי את זה לא מעגלי אוטובוס לחמד ומשם 2 טרמפים לנטף לכיוון עין כפירה שהיה בו מים והיה חמוד עד מבוא חורון פארק קנדה מחלף לטרון משם אוטובוסים בתדירות טובה לי_ם תהנו

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כן זה באמת אחד המסלולים הכי נידחים במרכז ההיתי בקיץ ולא היה אף אחד קצת מאכזב...
עשיתי את זה לא מעגלי אוטובוס לחמד ומשם 2 טרמפים לנטף לכיוון עין כפירה שהיה בו מים והיה חמוד עד מבוא חורון פארק קנדה מחלף לטרון משם אוטובוסים בתדירות טובה לי_ם תהנו
קו 195 לנטף לא מגיע ישירות לנופים האלו

eh

משתמש פעיל
נחל כפירה או עין נטף לא הבנתי לאן אתם רוצים כל המסלול או מעגלי
ככה נסיעה בתחבץ אפשרי בשילוב טרמפים שיש מחו לעזור נסיעה עד אבו גוש נראה לי ירידה בתחנת המשטרה ואז לעלות ברגל לכייון הפניה לנטף (או עוד טרמפ...)משם כל אחד כמעט יעצור וישמח לעזור גם בהדרכה אפשרי גם מונית זה נסיעה ממש קצרה.ברכב נראה לי לכתוב נחל כפירה השאלה לאיפה בדיוק ייתן יצווין שעין נטף סגור ומסוכן ליכנס לבור והמעיין בנחל ייתכן שעכשיו יבש או נביעה חלשה כך שאני לא אחראי המסלול קצת קשה ומאתגר חשוף לשמש חלקית והליכה על בולדרים.לרשום בוויז אתר הנצה ליהדות פולין ק"מ לפני נטף ירוק ואז אדום שמאלה אחרי המעיין ועלייה חזרה ליישוב לחילופים לחזור באותו הדרך או להמשיך באדום לכיוון פארק קנדה.מומלץ סיום מחלף לטרון.תהנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה