מידע שימושי איפה העוקץ? אתר עם מחירים לא הגיוניים ובתשלום paypal

ETA

משתמש פעיל
קניתי.
התשלום בוצע באמת דרך paypal כך שככל הנראה הנזק אם יהיה, יסתכם בכמה דולרים בודדים.
לא נרשמתי לאתר, אבל בקשו מייל ברכישה ולא שלחו שום אישור קניה או מספר מעקב.
אעדכן פרק ב'

אייל גלבוע.

משתמש פעיל
קניתי.
התשלום בוצע באמת דרך paypal כך שככל הנראה הנזק אם יהיה, יסתכם בכמה דולרים בודדים.
אעדכן פרק ב'
אם עבר בהצלחה וזה לא מיניאטורי/גניבה
אז האתר הזה יקרוס מעומס...

צדיק כתמר יפרח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי.
אעדכן פרק ב'
סתם שאלה...מה קנית? יותר נכון רק שלמת...:)

ליחי

משתמש פעיל
אני עשיתי קודם כל בדיקה פשוטה המוכר כותב שיש לו שירות מענה 24 אז שלחתי לו מייל לפני שעה ועדיין לא קיבלתי מענה גם אחרי שהוא יענה זה עדיין לא מבטיח שזה יבוא אבל קודם לראות שיש מישהו שמגיב

ליחי

משתמש פעיל
איננו מתחייבים כי איכות המוצרים, השירותים, המידע או החומרים האחרים שנרכשו או יושגו על ידך תעמוד בציפיותיך, או שתקלות כלשהן בשירות יתוקנו.

אינך רשאי לערער עלינו ב- PayPal בתוך פרק זמן של 30 יום מרגע הרכישה, ולהסכים ליצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל.

מתוך התקנון אני לא מבין מןנחים משפטיים אבל מה הכוונה מי יכול להסביר לי ???????

ליחי

משתמש פעיל
קניתי.
אעדכן פרק ב'
תודה אשמח שתעדכני אם קיבלת מייל כלשהו מהם

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
איזה
קניתי.
אעדכן פרק ב'
אומץ.

מחכה לעדכון איך מתפתח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה