איפה הכי משתלם לרכוש דירה להשקעה?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מישהו אמר לי שבחריש הכי משתלם,
אחר אמר לי שבחיפה,
מדובר בדירה לא למגורים, אלא להשקעה, עם הכי פחות צורך לתקן כל יום משהו אחר בדירה.

חשבתי לי כך:
אם חיפה- קונים דירה בערך ב600 א"ש, היא גם ישנה, וגם מושכרת בערך ב1500-2000.
בחריש הדירות עולות משהו כמו 600, והרבה יותר מרכזיות, כך שיש סיכוי לשכירות הרבה יותר גבוהה והן חדשות.
כמובן לא לקנות בפרויקט שסמוך לחרדים אלא בחילוני.

מישהו אמר לי קרית אתא, אבל שם לדעתי המחירים כבר ממש עלו.
אני מחפשת משהו במחירים של 500 אלף שח מקסימום עם תשואה טובה של כ5%.
שכירות של 2000 לחודש.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אולי טבריה, בסמוך לחרדים
ואם 500 זה סכום שיש לכם ללא משכנתא, אוכל להפנות אתכם למישהו עם הרבה נסיון בקניית דירות וחלוקה, שזה הרבה הרבה יותר משתלם

חנהל'ה

משתמש פעיל
נראה לי שבעפולה תמצאו משהו טוב..
ליותר פרטים ניתן לפנות באישי
או למשווקי הדירות בעפולה
יוסי - 0527126224
משה - 0548443510
למידע נוסף:
פה

נתיבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני קניתי דירה בקרית אתא
אם מעניין אותך - באישי

avim10

משתמש מקצוען
לגבי חריש זה הימור שדורש קצת נבואה, כי זה מקום מתפתח שלא ידוע בדיוק איך ולאן. מצד שני טמון שם סיכוי לעליה משמעותית בערך הנכס במידה והמקום יהפוך לריכוז חרדי.
בקריות, [גם קרית אתא, אבל לא רק] יש בהחלט הצעות דומות למאפיינים שביקשת. צריך למצוא רק מתווך אמין שמכיר את השטח, כי יש גם כאלו שנפלו שם, מול הרבה שהצליחו.
[לדעתי מה שכתבת על מחירים בקרית אתא שעלו, הכוונה למרכז קרית אתא, שם יש ריכוז חרדי. שם באמת אין תשואות של 5%, אבל באזורים אחרים בקרית אתא נראה לי שניתן להגיע לזה].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה