חברות השכרה איפה הכי זול לשכור רכב היום?

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני צריך רכב ליום או יומיים, נהג רגיל לא צעיר ולא חדש.
קיבלתי הצעה בהרץ 120 ש''ח ליום. זה הכי זול?
מישהו אולי קיבל מחיר נמוך יותר בחברה מתחרה?
אולי דרך סוכן?
אשמח לקבל מידע...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נשמע זול ממש
רק תבדוק כמה עולה לך להוסיף ביטול השתתפות
יכול למנוע המון עגמת נפש

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
להשכיר רכב להיום בירושלים לנהג חדש לא צעיר יש למשהו רעיון ??
[עבור נסיעות בתוך העיר אם זה משנה]

פונצ'ער

משתמש רשום
אפשר פשוט לבדוק באתרים של כל החברות ולראות. בבדיקה שלי שאני עשיתי יצא לי שהרץ זולים מכולם.
לדוגמא סיאט ארונה או טיוטה אייגו X קרוס עולה 120 ליום. אין מחירים כאלו בשום מקום, למיטב ידיעתי כמובן.

פונצ'ער

משתמש רשום
בדקתי שוב בהרץ ואני רואה שהמחירים גם שם עלו. אייגו קרוס עולה כבר 150, (לפני שבועיים זה היה 120. מעניין)

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
בכל מקרה דרך הרץ וכד' לוקחים רק דרך סוכן
פעם התקשרתי בעצמי והנציג אמר לי /לך לסוכן , מה אתה מחפש לשלם יקר...'

מוזיקה ישיבתית

משתמש רשום
גם באלבר וגם בהרץ עדיף דרך סוכן. יש סוכן גם של הרץ וגם של אלבר בשם חיים גרוס. הוא מביא מחירים דומים בדר"כ.
ובאלבר אף פעם לא דרך האתר. או דרך נציג טלפוני או סוכן. זה גם משמעותי בכמות הק"מ ליום.
כולם העלו עכשיו מחירים. היה מחירים נמוכים בגלל המלחמה ועכשיו התאוששו לכיוון מעלה...
יש עוד חברות אבל המעלה אצל החברות הגדולות שכמעט תמיד אתה מקבל אוטו נקי ובלי בעיות. שלא כמו החברות באחרות.

פונצ'ער

משתמש רשום
אני לקחתי בהרץ דרך סוכן מוכר מאוד, ואחרי זה בדקתי באתר וראיתי שהסכום היה בדיוק אותו סכום באתר. מעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה