קינוחים איפה בב"ב אפשר להשיג פירות קפואים לא יקר ובהכשרים עדה חרדית/לנדא

zap

משתמש צעיר
מישהו יודע היכן יש בבני ברק באזור המרכז - פירות קפואים בהכשרים כמו עדה חרדית/לנדא ולא יקר?
תודה!

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דחוף להיום ??
אם לא.
תחפשי כאן בפורום
יש אחד זול ממש שעושה משלוחים לכל הארץ
כשרות רובין.
זוללללל וטוב.

zap

משתמש צעיר
דחוף להיום ??
אם לא.
תחפשי כאן בפורום
יש אחד זול ממש שעושה משלוחים לכל הארץ
כשרות רובין.
זוללללל וטוב.
דווקא מחיפוש שעשיתי בפורום לא מצאתי לפחות לא בבני ברק. אולי בירושלים משהו. אבל קיבלתי ממישהי מספר של אחד שעושה משלוחים לכל הארץ ונאמר לי שהוא זול. אין לי מושג לגבי יקר וזול בפירות קפואים (זה בא. המחירים שלו
הוא דווקא רצה להביא לי משלוח עד הבית עוד היום. יש לו רק רובין (- שזה הכשר כנראה בסדר גמור והרבה שמקפידים אומרים שאוכלים אותו. אבל...) אני מחפשת למטרה שלי הכשר עדה חרדית או הרב לנדא (שזה כנראה עם הרב רוזנבלט יחד). משהו שהמיועדים לאכול מכל הסוגים אוכלים ממנו.
0527170922
0548599320
זה כנראה המספרים של אותו אחד. ויש לו רק הרב רובין. אין לי מושג לגבי המחירים. זה בא באריזות של 2 קילו, והמחירים שונים מפרי לפרי. למשל: אננס או מנגו המחירים שלהם 60 ש"ח ו-40 ש"ח (יתכן שהמחירים לא בהתאמה לסדר המוצרים שציינתי אלא הפוך).

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
יש ב"יש" - בדכ במבצע של 2 ב.. (לא זוכרת)- במקפיאים ליד הירקות (בסניף רימונים) כשרות הרב לנדא
יש במיצים אורי ברחוב רשי לפי משקל- גכ הרב לנדא

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
מי שמעוניין יש לי 2 ק"ג תמרים קפואים של רובין- למסירה
בב"ב.

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש ברמי לוי מבצע מטורף עכשיו באתר
גם בחנות זה לא מאד יקר
נראה לי זה העדה החרדית, אפשר לבדוק באתר

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
באושר עד יש תמיד לנדא

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה