איפה אפשר למצוא מגפיים לאישה מידה 42 באיזור המרכז

מציצה

משתמש מקצוען
איפה אפשר למצוא מגפיים לאישה מידה 42
שלא נכנס בזה מים
באיזור המרכז

אני וביתי

משתמש מקצוען
איפה אפשר למצוא מגפיים לאישה מידה 42
שלא נכנס בזה מים
באיזור המרכז
מגפונים בנעלי קרוקס(לא של קרוקס ).
תנסי שם אם המגפים זה גם עד מידה 42.
יש חנות בירושלים רבי עקיבא יש שם גם אבל ממש לא יפות.

חברה לצרה

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תודה רבה
אני מחפשת מגפיים ולא מגפונים

אני דווקא ממליץ לקנות את זאת באמזון
https://www.amazon.com/s/ref=as_li_...39902872d2e399b3a54440607a57b5&language=he_IL

כי שם יש את המבחר הכי גדול את המותגים הכי טובים, ובמחירים הוגנים, ואת יכולה לרשום בשורת חיפוש אם יש חברה ספציפית שאת רוצה לראות אותה.
אני רשמתי שם "מגפיים שחורות לנשים מוגנות מים"
(רק צריך להסתכל במדריך המרת מידות מה הגודל האמריקאי שלך)

ומקסימום אם מגיע זוג הגודל מידי קטן, אפשר להחזירו על חשבון אמזון ! ולהזמין את הזוג המתאים.

אני אישית מספר פעמים החזרתי להם מוצרים והם החזירו לי את עלות השילוח (חבר שלי אמר לי שאם מבקשים מהמרכז שירות שלהם, הם אפי' שולחים שליח שיאסוף בחינם את המוצר חזרה לארה"ב, והוא ביצע זאת)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

Rochit

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה בחום על נקסט, בשנים האחרונות כמעט הכל קונה משם בשבילי.
אין חנות עם מידות גדולות במחיר שפוי בארץ לצערי. בירושלים יש את גלית ואבי מודל ושניהם מאוד יקרים, והנעליים לא יותר איכותיות מאלה בנקסט (להיפך...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה