עזרה אינטרנט 100 מגה .. האומנם??

קל כנשר

משתמש חדש
בבאנדל שרכשתי לפני כשנה שכלל תשתית + ספק+ ראוטר היה כלול לכאורה אינטרנט במהירות של מאה מגה
לאחר שבתקופה האחרונה הרגשתי איטיות גדולה בפתיחת אתרים וכו' החלטתי לבדוק דרך המד של בזק ו.. במחשב אחד [המחשב העיקרי בבית] מהירות הורדה בסביבות 10 מגה ובמחשב השני המהירות היא בסביבות 30-40 מגה .. חיברתי את קבל הרשת והמהירות היא בסביבות 90 מגה..
התקשרתי לספק והוא מסביר לי בשיא הפשטות שהבעיה היא ככל הנראה בראוטר [שסופק על ידם ] שמוגבל לספק קליטה דרך ווי פיי רק עד 30-40 מגה ואם אני רוצה ניתן לשדרג בתשלום... לראוטר טוב יותר. שאלתי , הרי בקבלה שסגרתי איתכם את הבאנדל רשום בפירוש אינטרנט 100 מגה ללא שום כוכבית שרק בחיבור לקבל רשת יהיה כך ודרך ווי פיי יהיה קצת יותר משליש... והסביר לי בטוטו"ד ש100 מגה אין הכוונה 100 אלא עד 100 ותלוי בתנאי השטח ... שאלתי, הרי כתוב 100 מגה ולא עד 100 מגה. ושוב הוא מסביר, שככה זה בכל החברות ואין לו איך לעזור לי ...
ונפשי בשאלתי, האם זה אכן כך ורק אני בור ועם הארץ שכמותי טרם ידעתי עדי היום הזה ש100 מגה כוונתו עד 100 והכל בכלל גם 30 וכו' וכך זה אצל כולכם
אשמח אם תשכילו אותי מעט מבינתכם הרחבה בנושא
וסליחה על האריכות

A052

משתמש סופר מקצוען
לא יודע מה האריכות.

אם הראוטר שלהם דפוק, תקנה פרטי באזור ה300 ש"ח, גם תחסוך כסף וגם תקבל משהו מהיר יותר.

לגבי המהירות הם תמיד כותבים שזה עד 100 מגה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
המהירות היא תמיד עד 100, ומשתנה בהתאם לקרבה לארון ולאיכות החיבור ממנו ואילך.
אם יש בעיה הראוטר - זה באמת חלמי לספק ראוטר שלא יכול לתמוך חיבור מהיר בווייפיי, אבל אם זה המצב עדיף לקנות ראוטר פרטי שיתמוך ללא מגבלה עד 100 מה גם אלחוטי.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קונים ראוטר,
זה ממש גניבה הראוטר שהם מביאים, אתה פשוט משלם הוןןןןן.
אחרי כמה שנים שגם אנחנו נפלנו בפח הזה, קנינו וזהו.

אגב הפעם האחרונה שעברנו דירה ובזק באו להתקין לנו הוא דחף לנו בכוח ראוטר (באיומים שהוא הולך ובלה בלה:eek: )
הם באו לקחת את זה בחזרה על ארבע...

פרנסה משמיים

משתמש רשום
איזה ראוטר מומלץ לקו בזק?
הבנתי שזה צריך להיות מודם וראוטר ביחד, יש לכם דגם מומלץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה