אינטרנט רימון: הנטו שלי ואתרים מאובטחים (כרומקאסט ואינטרנט רימון)

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום,
מישהו כאן יודע האם באינטרנט רימון כאשר אני מוסיף כתובת מאובטחת ל"נטו שלי", האם מעתה היא תגיע עם תעודת האבטחה המקורית שלה, או שהנטו שלי רק גורם שהיא תאושר לגישה, אבל עדיין עם תעודת האבטחה של רימון.

מה שעומד מאחורי השאלה (אולי למישהו יהיה פתרון מסוג אחר):
קניתי מכשיר כרומקאסט אודיו שמתחבר למערכת רמקולים ואפשר באמצעותו להזרים מוזיקה מכל מכשיר ברשת לרמקול.
מסתבר שהמכשיר לא עובד על רשת עם אינטרנט רימון מכיון שהוא לא מצליח ליצור חיבור מאובטח עם השרתים של גוגל (ואי אפשר להשתיל לו 'תעודת אבטחה מזויפת' כמו שמורידים למחשב ולפלאפון).
השאלה האם הוספת השירות 'הנטו שלי' תעזור פה.
או שאולי יש למישהו רעיון אחר. אשמח לשמוע, תודה רבה.

ets

משתמש רשום
תכנס באתר של רימון לחלק של התמיכה הטכנית, מסתבר שיש להם איזשהו אישור חדש שמאפשר חיבור מאובטח לשרתי גוגל, חיבור שנחסם בגלל שדרוג אבטחה של גוגל לפני כמה חודשים ( לצערי רימון לא טרחו לעדכן אף אחד)
לא יודע אם זה יפתור את הבעיה הספציפית הזו, אבל נשמע לי שיש סיכוי.

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Tomim;n5003451:
שלום,
מישהו כאן יודע האם באינטרנט רימון כאשר אני מוסיף כתובת מאובטחת ל"נטו שלי", האם מעתה היא תגיע עם תעודת האבטחה המקורית שלה, או שהנטו שלי רק גורם שהיא תאושר לגישה, אבל עדיין עם תעודת האבטחה של רימון.

מה שעומד מאחורי השאלה (אולי למישהו יהיה פתרון מסוג אחר):
קניתי מכשיר כרומקאסט אודיו שמתחבר למערכת רמקולים ואפשר באמצעותו להזרים מוזיקה מכל מכשיר ברשת לרמקול.
מסתבר שהמכשיר לא עובד על רשת עם אינטרנט רימון מכיון שהוא לא מצליח ליצור חיבור מאובטח עם השרתים של גוגל (ואי אפשר להשתיל לו 'תעודת אבטחה מזויפת' כמו שמורידים למחשב ולפלאפון).
השאלה האם הוספת השירות 'הנטו שלי' תעזור פה.
או שאולי יש למישהו רעיון אחר. אשמח לשמוע, תודה רבה.

אפשר עי חשבון מפתח להכניס אישורי CA ל CHROMECAST

עיין כאן

https://support.google.com/chrome/a/answer/6080885?hl=en

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לשניכם.
ets - תעודת האבטחה שניתן להוריד מרימון (או בשם המכובס רשיון הגנה) מיועדת להתקנה במחשב.
bris - אתה בטוח שמדובר על כרומקאסט? השם 'התקני כרום' משמש את גוגל לעוד מכשירים (כרוםבוק וכדו'). בכל אופן זה נראה לי תהליך מסובך מדי. מכרתי את המכשירים.

bris

משתמש סופר מקצוען
כן זה עובד בוודאות , מפתחים משתמשים בזה כל הזמן , כדי להכניס SELF SIGNED , שהיינו תעודות חתומות עי עצמם (להבדיל מתעודה רגילה שחתומה עי צד ג כמו VERISIGN וכדו)

אפשר להוציא את HASH של החתימה מהתעודות של ה PC או אפילו ישר מהאתר עצמו. לא צריך יותר מזה.

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אתלבש על האשכול..

אשמח לקבל יותר מידע על המכשיר,
אם הבנתי נכון, המכשיר הוא בעצם משדר מוזיקה ממחשב או סמארטפון על המכשיר הקטנטן,
כשהמכשיר עצמו מתחבר לכל מערכת רמקולים פשוטה.

החיבור הוא דרך WIFI, האם יש גם בלוטוס?

החיבור שלו למערכת הרמקולים הוא דרך USB או דרך פין 3.5?

האם הוא צורך חשמל או שנטען?
איזה חשמל הוא דורש, חיבור USB או חיבור לשקע?

אפשר להשמיע כל מוזיקה שיש במחשב/סמארטפון או רק מוזיקה מהרשת דרך אתרים שתומכים בלבד?
תומך במחשבי ווינדוס?

יש בו כפתורי שליטה (מעבר שירים/ווליום) או הכל נעשה מרחוק?

עוד מידע כללי...

תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה