אינטרנט פתוח עם סים נטפרי

bris

משתמש סופר מקצוען
לא קראתי את כל האשכול (בכל זאת אחרי יום של 14 שעות ...)

אבל גם אחרי חיבור VPN ניתן להגדיר במחשב שהGATEWAY ישאר החיבור הקודם.

אני אסביר קצת , גם אחרי חיבור לVPN , מע ההפעלה מזהה שני ממשקי רשת , המקורי , הפיזי (במקרה שלך המודם הסלולרי) ואת החיבור הוירטואלי (שנוצר עי ה VPN )

ניתן להגדיר במע ההפעלה שהניתוב ליציאה לרשת החוצה (מה שנקרא GATEWAY או שער) ישאר הממשק הראשון .
בדכ בברירת מחדל זה הממשק השני הוירטואלי .

הנה למשל צילום מסך מחייגן ה VPN המובנה בווינדוס , איפה מגדירים שהניתוב לא יהיה ה VPN

הערות למתקדמים
1. כל מה שכתבתי הוא בממשקי VPN קלאסיים, כגון PPTP או L2TP וכדו , יוצא מהכלל OVPN שעובד על IPSEC וזה שונה , אבל שם זה בכלל קל יותר להגדיר את השער.
2. אפילו שהבאתי צילום של הממשק של וינדוס זה נכון בכל ממשקי ה VPN כמו FORTICLIENT ודומיו.

קבצים מצורפים

• VPN1.PNG
    VPN1.PNG
    KB 12.4 · צפיות: 45

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כי כשאתה משתמש עם VPN אתה משתמש עם המחשב המרוחק ולא עם המחשב הזה.
הוא לא מדבר רק במחשב המרוחק.
גם במחשב המקומי זה ככה.
נכון, כרגע הוא גולש על הרשת של העבודה.

טרי

משתמש פעיל
זאת אומרת שכל כמה שלא יותקן סינון על השרת ההוא, אנחנו אבודים?
אבל א"א להתקין שם סינון, זה שרת שמשרת את כלל עובדי החברה לגישה מרחוק, ורובם לצערינו עדיין אינם שומתומ"צ.
אין שום פתרון למצב ההזוי הזה?
אני מאמין שהמחשב הספציפי שאיתו היא עובדת הוא כן מסונן, אולי אפשר להתחבר למחשב ההוא ולא לרשת הכללית.

bris

משתמש סופר מקצוען
אין לי תחת ידי מחשב עם חיבור VPN של FG
אבל אתה יכול לעשות את זה גם עי פקודת ROUTE במע ההפעלה בלי קשר לחייגן

חסה ירוקה הדס אבטיח

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש למישהו מושג למה אין לי אפשרות להתחבר ל Wi-Fi שלי, זה מחשב חדש ויש לי Wi-Fi עם סינון נטפרי, שאני משתמש בזה כבר לכמה מחשבים, ועכשיו בחדש זה לא מתחבר, אם אפשר לעזור לי תודה רבה

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
במחשבים אחרים זה עם נטפרי וזה עובד?
אם לא, צריך לשלוח לנטפרי את כתובת הIP של הVPN, ולבקש מהם לפתוח.

לרוב הם גם יבקשו את המטרה של זה (עבודה/לימודים, משהו בסגנון)

טרי

משתמש פעיל
יש למישהו מושג למה אין לי אפשרות להתחבר ל Wi-Fi שלי, זה מחשב חדש ויש לי Wi-Fi עם סינון נטפרי, שאני משתמש בזה כבר לכמה מחשבים, ועכשיו בחדש זה לא מתחבר, אם אפשר לעזור לי תודה רבה
כנראה שצריך להתקין את התעודת אבטחה של נטפרי
תנסי להקיש על שורת החיפוש 1.2.3.4 ואח"כ תמצאי שם תעודת אבטחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה