עזרה אינדיזיין עם כל הסקריפטים או אינדיזיין ותג?

מצב
הנושא נעול.

פלונית בת אלמונית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
תענו לי בכנות. בלי נגיעות מסחריות (הכוונה למיצרי הסקריפטים)
אני מעמדת ספרי קודש ועלונים באינדיזיין, ואני מתלבטת אם לשדרג את התוכנה בסקריפטים היקרים שמוצעים, או ללמוד תג ודי.
לא יוצא לי לעמד רב טקסט, למרות שדי מעניין אותי להתקדם ולהיות מקצועית יותר, אך מצד שני לא מתחשק לי ללמוד משהו חדש.

בקיצור, אם אני רוצה להיות יותר מקצועית אפשר להישאר רק באינדיזיין?

אבקש לשמוע מידע ממעמדים שיודעים את שתי התוכנות.

נערך לאחרונה ב:

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנושא נידון בפורום בעבר בכמה וכמה אשכולות, ובנושא זה כמו בכל נושא, כדאי לבצע חיפוש לפני שמעלים נקודה לדיון או לבירור.

ספציפית הנידון הזה מוצה עד תום ונטחן עד דק, וכדאי לעבור על האשכולות הרלוונטיים, ולסנן את המידע המקצועי מהם.
מומלץ כפי שכתבתם בשאלתכם, לבדוק מי מהמגיבים עובד בשני התוכנות, ומי רק ניסה לעבוד בשניהם אבל בפועל עובד רק על אחת מהם, ולפי זה להסיק מסקנות מקצועיות.
בהצלחה בכל החלטה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה