כללי אינדיזיין נתקעת בייצוא לPDF

Deena

משתמש פעיל
אני עובדת בלי סוף עם אינדיזיין ומעולם עוד לא קרה לי כך - התוכנה נתקעת תוך כדי ייצוא לPDF, עם הודעת שגיאה בלי הסבר. כך גם בייצוא, גם בהדפסה לPDF וגם לINX (עדיין לא ניסיתי את PS כי עוד לא התקנתי את מדפסת הPS במחשב - אנסה זאת עכשיו אך משום מה לא נראה לי שזה ילך..)
מישהו יודע מה עושים?
הקובץ כמובן דחוף כרגיל...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
יש עמוד אחד או הרבה עמודים? במקרה ויש הרבה, לעבוד עם חלוקה ולבדוק איפה הוא נתקע.
עפ"י רוב מדובר בתמונה בעייתית או בשקיפות/אפקטים/מעברים.

Deena

משתמש פעיל
תודה - איך לא חשבתי על זה קודם... ייצאתי כל כמה עמודים בנפרד ומשום מה זה עובד ואף לא נתקע.. (כך ברזולוציה נמוכה בינתיים לפחות)

נטע בן שלום

משתמש רשום
שלום,
גם אני נתקלתי בבעיה דומה, אני מייצאת ל PDF וזה לא מצליח כי הוא נכשל ב"משימת רקע", מישהו יכול לעזור לי? מדובר בקובץ של עמוד אחד בלי אפקטים בינתיים, רק תמונות וכתב...
רוב תודות
נטע

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כל קובץ, או משהו ספציפי?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הגיוני וחצי.
אפשר לנסות לעשות בהגדות הPDF, בלשונית FONTS, שבמידה ולא יכול לעשות EMBED, שיעשה Warn And Continue, ולא Cancel Job.

נטע בן שלום

משתמש רשום
אז זהו שזה לא ממש כותב לי שגיאות זה יש מעביר לחלון של שגיאת משימת רקע.
טוב אנסה כבר מחר.
תודה רבה!!!!

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י נטע בן שלום;782440:
קובץ ספציפי.
יש לי השערה שזה בגלל פונט שלא יכול להיות מיוצא ל PDF
הגיוני?
אז תמירי לעקומות...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י נטע בן שלום;782535:
אז זהו שזה לא ממש כותב לי שגיאות זה יש מעביר לחלון של שגיאת משימת רקע.
טוב אנסה כבר מחר.
תודה רבה!!!!

התמונות הם JPEG?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני סגרתי היום כמה קבצים כשבכל קובץ עשרות עמודים, ובחלק גדול מהקבצים הוא לא הסכים לסגור בפעם אחת את כל העמודים, אלא ממש רבתי איתו נוכח השגיאות שהוא הקפיץ לי, ורק כשסגרתי כל כ-10 עמודים יחד הוא עשה זאת ללא בעיה.
מה אכן יכול להציק לו? יש לי עוד כמה חוברות לסגור מחר ואשמח לפתרון לעשות זאת במכה אחת.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זיכרון. כשיש לו תמונות מסובכות, כמו שקיפויות, פורמטים בעייתיים, אפקטים בתוך אינדיזיין,
שרשורי טקסט ארוכים מדי (מאות עמודים), גופנים ללא Embed מובנה להדפסה וכן הלאה.
או בקיצור Adobe...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה