כללי אינדזיין | הדגשת מילה ראשונה בקטע

שופר

משתמש פעיל
חיפשתי וחיפשתי, ולא מצאתי תשובה ברורה...
איך מדגישים מילה ראשונה בקטע?

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סגנונות מקוננים. אם אינך מכיר/ה את צורת העבודה אשמח לכתוב פירוט.
אני לא מפרטת מלכתחילה כי לפעמים השואל מכיר את הכלי אבל לא זוכר שהוא מיועד לשימוש הזה.

זוהר טל

משתמש מקצוען
צריך לעשות סגנון תוו של מילה מודגשת, ואח"כ בסגנון הפסקה לעשות שהמלה הראשונה תהיה בסגנון התו.
אם לא הבנת כך, אשמח לפרט יותר (פשוט האינדזיין לא פתוח לי עכשיו ואני לא זוכרת בע"פ איך קוראים לזה)
בהצלחה

שופר

משתמש פעיל
תודה לכולם!
לא מכיר את המושג 'סגנון מקונן' [על אף שמצאתי אותו פעמים רבות בחיפושים בפורום], ואשמח ואודה על פירוט אם אפשר! בטוח שזה יעזור לעוד רבים.

זוהר טל

משתמש מקצוען
בבקשה:
כפי שאמרתי, צריך קודם כל ליצור סגנון תו של מילה מודגשת בחלון ה-caracter style.
צפה בקובץ המצורף 70271
אח"כ יוצרים סגנון פסקה, ובחלון אפשרויות העריכה הולכים ללשונית שנקראת: drop caps and nested style.
שם יש אפשרות להוסיף חדש ואז בוחרים את סגנון התו שיצרנו ולפי ברירת המחדל הוא יהיה על מילה ראשונה בפסקה.
צפה בקובץ המצורף 70272
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    1.4 MB · צפיות: 12
  • Untitled-2.jpg
    2.7 MB · צפיות: 13

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני רגיל לעשות את סגנון התו המקונן ישירות מסגנון הפיסקה, יש שם אופציה של "סגנון תו חדש" בבורר סגנונות התו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה