תקשורת אין קליטה!!

We want moshiach now

משתמש פעיל
כבר שנים אנחנו עם הבעיה הזאת. אין קליטה נורמלית לפלאפונים בכל האזור. בכל החברות.
זה אומר שיש מצב שאנחנו מחכים לשיחה חשובה - וזה אפילו לא מגיע לטלפון, כאילו לא התקשרו בכלל
ובבית בכלל אין מצב לדבר בנייד

יש פתרון? יש דרך לגרום לקליטה קצת יותר טובה?
אולי מכשיר יותר טוב? (יש לי נוקיה 215). אולי איכשהו דרך האינטרנט? סקייפ? או דרך טלפון קווי?
אשמח לשמוע על כל פתרון אפשרי

SN

משתמש מקצוען
אם יש טלפון קווי אפשר לבקש מחברות הסלולר לנייד את השיחות למספר של הבית
(לא יודעת בדיוק איך זה עובד, נראה לי מצלצל גם וגם או רק כשאין קליטה)

ל.ק.י

משתמש פעיל
כבר שנים אנחנו עם הבעיה הזאת. אין קליטה נורמלית לפלאפונים בכל האזור. בכל החברות.
זה אומר שיש מצב שאנחנו מחכים לשיחה חשובה - וזה אפילו לא מגיע לטלפון, כאילו לא התקשרו בכלל
ובבית בכלל אין מצב לדבר בנייד

יש פתרון? יש דרך לגרום לקליטה קצת יותר טובה?
אולי מכשיר יותר טוב? (יש לי נוקיה 215). אולי איכשהו דרך האינטרנט? סקייפ? או דרך טלפון קווי?
אשמח לשמוע על כל פתרון אפשרי
באיזה אזור כי אנחנו גם באתו בעיה כבר כמה שנים ושבוע שעבר התחלו לבנות לאחר שנים של תלונות אנטנה חדשה באזור אומנם אוחזים בעמצה עבודה

ל.ק.י

משתמש פעיל
לכן אני שואלת.
אני גרה באזור בבני ברק שהקליטה שם גרועה!
לא פלא, בגלל הכמויות של הבניה באזור
שהאנטנות לא מספיקות.
לדעתי הביעה זה שכול אחד קונה מגבר קליטה וזה גונב קליטה מהשכן שלו וזה גם לא חוקי זה ניראה לי קנס של 10000 שח

ל.ק.י

משתמש פעיל
עם זה באזור חזון איש מגדל המים וכול הסביבה אוחזים באמצה התקנה של אנטנה חדשה מעל ביית כנסת נדבורנא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה