עזרה אין לי אפשרות לצינתוקים (רצויים!) בנייד

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי נוקיה 208 כשר ישן וטוב.
הבעיה היא שגם שאני נרשמת לצינתוקים (קו האמהות, קו הקהילה, ואטסאפ משפחתי וכו') - זה לא עובד.
אין לי מושג אם הבעיה בהגדרות, בנייד עצמו, או בתוכנית (פרטנר).

כמובן צינטוקים מעצבנים אני כן מקבלת...

אם יש למשהו רעיון אשמח מאד לדעת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי נוקיה 208 כשר ישן וטוב.
הבעיה היא שגם שאני נרשמת לצינתוקים (קו האמהות, קו הקהילה, ואטסאפ משפחתי וכו') - זה לא עובד.
אין לי מושג אם הבעיה בהגדרות, בנייד עצמו, או בתוכנית (פרטנר).

כמובן צינטוקים מעצבנים אני כן מקבלת...

אם יש למשהו רעיון אשמח מאד לדעת.
לא מכיר את המכשיר הזה ספציפית, אבל היה לי נסיון עם כמה מכשירים כשרים (אולי קשור לתמיכה בדור 4) שמצלצלים רק כשהמתקשר שומע את ה-"טווווו" השני (כלומר שמספספסים שיחות של כאלה שרק צינטקו כי לא רצו להפריע באמצע הסדר וכד')
יתכן והצינטוקים מכוונים רק ל"טווו" אחד.
והצינטוקים המעצבנים של הפירסומות וההתרמות הם מטרידים עד הרגע שאתה עונה, או לפחות 2-3 צילצולים.

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא מכיר את המכשיר הזה ספציפית, אבל היה לי נסיון עם כמה מכשירים כשרים (אולי קשור לתמיכה בדור 4) שמצלצלים רק כשהמתקשר שומע את ה-"טווווו" השני (כלומר שמספספסים שיחות של כאלה שרק צינטקו כי לא רצו להפריע באמצע הסדר וכד')
יתכן והצינטוקים מכוונים רק ל"טווו" אחד.
והצינטוקים המעצבנים של הפירסומות וההתרמות הם מטרידים עד הרגע שאתה עונה, או לפחות 2-3 צילצולים.
וזה מופיע ברשימת השיחות אח"כ? כי אצלי לא.
ואם לא, מצאת פתרון?

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חבל לי - אין כמו ה-208. אבל תודה רבה על המידע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה