איכסון מידע בתוך ה-SPAN

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אתר ניקוד מסוים שאני מנסה ללמוד ממנו, עוטף כל מילה עם SPAN כשבתוכו בתוך TITLE שמורים כל אפשרויות הניקוד, ומשם JS שולף את האפשרויות בלחיצה על המילה.
PHP:
<span style="cursor: pointer" title="יְדֵי,יָדִי,יָדַי,יָדָי,יְדִי,יַדַּי,יְדָי,ידי">יְדֵי</span>[/PHP
וכך המילה המוצגת נמצאת בין תגי ה-SPAN.
[CODE]<span style="cursor: pointer" title="יְדֵי,יָדִי,יָדַי,יָדָי,יְדִי,יַדַּי,יְדָי,ידי">יְדֵי</span>[/CODE]
שאלתי, האם לדעתכם ישנה דרך טובה יותר?
מפריע לי 2 דברים
1. הטופטליפ הבסיסי שקופץ כשעומדים על המילה.
2. אי אפשר (או שאני טועה) להציג את שאר האפשרויות בטופטליפ שנוצר ע"י CSS.

תודה מראש!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בדיוק בשביל זה המציאו את data attributes בhtml5

This user does not have permission to use the HTML BB code.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה התנהגות מובנית של הדפדפן להציג את האטריביוט title כטול-טיפ. מי שכתב את הדף כמובן חפץ בהתנהגות זו. אם אתה מחפש אחסון באופן שאינו משפיע כלל על תצוגת הדף אזי תשובתו של Shia היא אכן התשובה למקרה זה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמח לעזור;1668610:
זה התנהגות מובנית של הדפדפן להציג את האטריביוט title כטול-טיפ. מי שכתב את הדף כמובן חפץ בהתנהגות זו. אם אתה מחפש אחסון באופן שאינו משפיע כלל על תצוגת הדף אזי תשובתו של Shia היא אכן התשובה למקרה זה.

אכן.
רק זה לא עונה על הרצון שהתוכן יאוכסן בהגדרה שניתנת להסתרה\הצגה ע"י CSS באופן פשוט.
אבל האמת, כמעט בטוח שארצה עם זה עוד אירוע, אז אם כבר JS אפשר לשלוף הכל.

תודה!

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שאלה נוספת
1. באופן כזה יש דרך לבחור רק את הטקסט הגלוי בצורה פשוטה?
2. אם אני רוצה מסגרת שתנוע ממילה למילה ע"י החיצים, מעבר להגדרת המקשים, הארוע צריך להיות "קבל מספר ילד והחל מסגרת על הילד +/-1?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י אהרן2;1669201:
שאלה נוספת
1. באופן כזה יש דרך לבחור רק את הטקסט הגלוי בצורה פשוטה?
2. אם אני רוצה מסגרת שתנוע ממילה למילה ע"י החיצים, מעבר להגדרת המקשים, הארוע צריך להיות "קבל מספר ילד והחל מסגרת על הילד +/-1?

קצת jQuery בסיסי...

זה ייתן לך כיוון: https://jsfiddle.net/azchxwpc/

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמח לעזור;1669401:

מבדיקות שעשיתי, טולטיפ באמצעות JQ איטי יותר במהירות התגובה באופן מורגש, ובשימוש מרובה זה ממש מפריע בעין.

מכירים פתרון טוב יותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה