איך שולחים באימייל דף נחיתה?

• פותח הנושא חי
  • פורסם בתאריך

חי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בניתי דף HTML שיש בו פירסום עם 2 כפתורים של קישורים שמפנים ל2 מקומות
איך אני מעבירה את זה באימייל כך שהמקבל רואה את הפירסומת עם הלחצמים וכשהוא לוחץ זה עובר לו לאתר שהקישור מפנה?
ניסיתי לשלוח וזה מראה באימייל שהתקבל שמצורף משהו ועליו סימן X שא"א לראות בהודעה את התמונה?
איך מייצאים - באיזה פורמט מהדרימוויבר כך שישלח באימייל ויראו את התמונה (הפירסומת) ועליה הכפתורים (הקישורים)?

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני חושבת ששלחים את זה דרך אתרים מיועדים
לדיוור המוני
למשל מיילצ'ימפ,
שם יש אפשרות לטעון קובץ דרימויבר או PDF,
וזה מתקבל טוב אצל האחרים,
לא ידוע לי על דרך אחרת

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
ישנם כמה אפשרויות
האפשרות הטובה ביותר, לשים את התמונות באיחסון מסויים, ולהפנות את מקור אובייקט התמונה אליו.
לחילופין, אם מבצעים לכל העמוד העתקה [קונטרול A ואחרי קונטרול C], ומדביקים אותו בדף עריכת המייל, יש סיכוי שהתמונה תהיה מוטמעת במייל עצמו.

תמיד ניתן להמיר את התמונה ל BASE64, ולשים את הקוד הזה כמקור לאובייקט התמונה. וזה הכי עדיף, אם כי מצריך מידה מסויימת של מקצועיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה