כללי איך עושים קו תחתון מתחת למילה באילוסטרייטור?

• פותח הנושא ON
  • פורסם בתאריך

ON

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי שאלה קצת טיפשית: יש אפשרות להוסיף קו תחתון מתחת למילה באילוסטרייטור?
אם כן איך?
תודה מראש

Graphic

משתמש צעיר
הערה: כיום, כמעט ואין משתמשים בקו תחתון לצורך הדגשת מילים. יש מספיק דרכים טובות יותר לעשות זאת: פונט, משקל, צבע, גודל אפקטים וכד'.
כיום, בדר"כ קו תחתי מבטא קישור (לינק) למקום אחר.

נכון שניסיתם ללחוץ על המילה המסומנת?!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י Graphic;593531:
נכון שניסיתם ללחוץ על המילה המסומנת?!

נכון

אבל אף פעם לא ניסיתי ללחוץ על מילה מודפסת על דף.

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;593561:
אבל אף פעם לא ניסיתי ללחוץ על מילה מודפסת על דף.

גם זה נכון.
אבל כשראית טקסט מודפס שיש בו מילים מסומנות בקו תחתי, הסקת שמישהו עשה כאן "העתק-הדבק" מויקיפדיה...

ON

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה רבה,
אני יודעת שזה לא הולך היום, אני גרפיקאית כמה שנים ואף פעם לא חיפשתי את האפשרות הזו, אבל אתמול מישהי ביקשה לי להדגיש עם קוים ולא מצאתי את האפשרות, לא ידעתי שיש בצ'ארקטר עוד אפשרויות, תודה סטארט.

גרפיק - איזה חמוד, באמת ניסיתי ללחוץ על הקישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה