איך עושים קובץ EXE או סקריפט עצמאי מתוכנית שכתבתי ? (FE בreact וBE בjava)

אלוקים גדול

משתמש צעיר
היי,

יש לי פרויקט(כמו משחק), שצד הקליינט כתוב בreact והסרבר בjava

(כדיי להריץ אני משתמשת בyarn start לFE ומריצה את השרת.)

כעת אני רוצה "לייצא" את הפרויקט לקובץ exe או סקריפט (או כל קובץ אחר).

אשמח לעזרה
:)

תודה רבה!

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם צד הקליינט כתוב בreact ואתם נכנסים לדפדפן כדי לצפות ביצירה שלכם, ז"א שמדובר בפרוייקט מבוסס WEB (זה הנחה, לא מחייב שככה יצרתם את זה) -
האופציות שלפניכם הם: 1. להשתמש בelectron או nwjs.io וכדומה (לעטוף את זה בתוכנה שמביאה דפדפן מותאם אישית עבור הפרויקט (כמובן צריך להוסיף קבצי הרצה של JAVA עבור צד השרת (שזה ענין בפני עצמו) לחבילה) 2. לעשות לזה deploy ושזה יעבוד דרך האינטרנט כאתר אינטרנט.

אם מדובר בreact-native המצב טוב יותר, ראו כאן בשביל התחלה.

אסייג שהבנתי בתחום והפרטים שצרפתם לא מספיקים כדי שתהיה תשובה טובה יותר, אולי יהיה מי שמצוי יותר בענין ויוכל לתרום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה