כללי איך עושים באינדיזין שטקסט יקפוץ לעמוד שלפניה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

יוסף ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מדובר בחלון ה-keep options הן רק לכותרת ופיסקה לאחריה ולא לפניה אני מחפש שהכותרת יקפוץ לפניה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י יוסף ג;517944:
מדובר בחלון ה-keep options הן רק לכותרת ופיסקה לאחריה ולא לפניה אני מחפש שהכותרת יקפוץ לפניה

אתה מתכוון לשאול אם באפשרויות "שמור עם" יש אפשרות לשמור עם הפסקה הקודמת ולא רק עם הפסקה הבאה?
עדיין לא כ"כ הבנתי ,פרט נא בהרחבה מעט אם תחפוץ.
(ויש לי רק תפריטים בעברית)

יוסף ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מתכון לומר שאני בחרתי שכותרת ופיסקה הולך יחד וכשאני בא לעשות keep options קופץ לי הכותרת לעמוד הבא עם עוד כמה שורות.
השאלה הוא איך אני עושה שהכותרת יהיה שורה ראשונה למעלה

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא ברור כל כך. אם מבקשים לשמור את הכותרת עם כמה שורות שאחריה ואין כבר מקום בתיבת הטקסט, הוא עובר עם הכול לעמוד הבא. מה היית רוצה שיעשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה