איך מתקינים פלגינים וסקריפטים?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איך מתקינים פלגינים וסקריפטים לאפטר (ולא רק...)?
ואיך משתמשים בהם בתוכנה? איפה מוצאים אותם?

tamar *-*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח גם מאוד לשמוע!
בגדול אני יודעת שצריך להכניס אותם לתיקיית הפלאגינס בכונן c בתוך התוכנה שאת רוצה. לכל תוכנה יש תיקייה.
אבל לא את כולם אני יודעת איך פותחים אח"כ בתוכנה..
יש את תוסף הניוטון בוא נגיד שאין לי מושג מה עושים איתו ואיך מתקינים אותו

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
תלוי איזה תוסף זה
ניוטון אם אני זוכרת נכון רק צריך להכניס לתיקייה של הפלאגנים, שנמצאת באדובי אפטר אפקטס בכונן C, אחר כך הוא מופיע בחלון הקומפוזיציה (ידוע לי שזה מופיע בחלוןם הקומפוזיציה, לא זוכרת עם הכנסתי ככה או דרך התוכנה של האתר)
אנישמיישן קומפוזר לעומת זאת - מכניסים באותו צרוה והוא מופיעה בחלון הווינדוס
אם מדובר בסקריפטים ופלאגנים מהאתר ae scirp אז יש תוכנה שלהם שצריך להוריד, ואז מריצים את התוסף על זה וזה מותקן

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איך באמת מתקינים את אנישמיישן קומפוזר?
תלוי איזה תוסף זה
ניוטון אם אני זוכרת נכון רק צריך להכניס לתיקייה של הפלאגנים, שנמצאת באדובי אפטר אפקטס בכונן C, אחר כך הוא מופיע בחלון הקומפוזיציה (ידוע לי שזה מופיע בחלוןם הקומפוזיציה, לא זוכרת עם הכנסתי ככה או דרך התוכנה של האתר)
אנישמיישן קומפוזר לעומת זאת - מכניסים באותו צרוה והוא מופיעה בחלון הווינדוס
אם מדובר בסקריפטים ופלאגנים מהאתר ae scirp אז יש תוכנה שלהם שצריך להוריד, ואז מריצים את התוסף על זה וזה מותקן
איך באמת מתקינים את אנימיישן קומפוזר? ניסיתי לפתוח וללכת שם לפי השלבים, אך לא נותן לי בסופו של דבר, את אומרת שצריך להכניס את זה לספרית הפלגינים? איזה קובץ מהשתיים בתמונה המצ"ב?

קבצים מצורפים

• 2.JPG
    2.JPG
    KB 12.3 · צפיות: 30

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
האנימיישן קומפוזר זה באמת ללחוץ , next' ואז finish ולפתוח מחדש את התוכנה, זה בתוך חלונית הווינדוס

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ברור
שאת צריכה לסגור את התוכנה
להתקין
ולהפעיל שוב אחרי ההתקנה
ברור שניסיתי להתקין כשהתוכנה סגורה כבר עשרות פעמים, בעבר קבלתי את ההודעה שלא קניתי את זה ולכן לא מתקין לי, יש מצב? כי הבנתי שהרבה מתקינים את זה חינמי.

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
פשוט זה מה שההודעה אומרת
כנראה התוכנה פתוחה לך בכל אופן, (אפילו שאת לא רואה)
ב resource monitor את תראי שזה כנראה פועל
תאתחלי את המחשב, הכי נכון זה לסגור דרך הresource monitor, אבל אני צריכה לבדוק איך סוגרים משם
תראי אם יספיק איתחול רגיל

יש גרסה לא חינמית, אבל הבסיסי היא כן חינמית, את יכולה להוריד שוב את התוסף

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פשוט זה מה שההודעה אומרת
כנראה התוכנה פתוחה לך בכל אופן, (אפילו שאת לא רואה)
ב resource monitor את תראי שזה כנראה פועל
תאתחלי את המחשב, הכי נכון זה לסגור דרך הresource monitor, אבל אני צריכה לבדוק איך סוגרים משם
תראי אם יספיק איתחול רגיל

יש גרסה לא חינמית, אבל הבסיסי היא כן חינמית, את יכולה להוריד שוב את התוסף
מאיפה מורידים את התוסף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה