ריקי שחור

משתמש מקצוען
תלוי עד כמה המצב חמור,אבל בעבודה עקשנית אפשר לפעמים להצליח לבד:
דבר ראשון- להוציא את היונים, את הקן, את המצע שעליו הוא נבנה, ואת כל מה שנגוע ברמה קשה.
שלב שני- לשטוף בזרם חזק את כל האזור (קירות, צינורות ניקוז חיצוניים, רצפה, חלונות ) לשפשף במטאטא קשיח עם חומר ניקוי חריף ולשטוף שוב.
שלב שלישי- לכבס כל טקסטיל שהיה באזור (שטיח, ערסל, ריפוד לכסא ) ולשטוף היטב (לשפשף עם חומר כנל ) כל כלי או רהיט.
שלב רביעי- לרסס חומר מסוג k1000 (לא יודעת איזה מספר מתאים) בעיקר באזור שהיה הקן, וברדיוס של מטר בערך.
(לסיום- לכבס את הבגדים שאתם לבשתם בזמן העבודה.)

ot!

משתמש מקצוען
מה צריך לעשות כעזרה ראשונה באופן מידי
עוד נטפל גם בהרחקה, יש לך מרחיק יונים מומלץ?
מנסיון שלי(של פעמיים)
הכיני יונים לא מגיעות מהמצאות של יונים חיות בשטח
אלא דווקא אם נותר קן ללא יונה או עם יונה מתה
זאת מכיון שהכינים חיות מתחת לכנפי היונה, אם יש יונה באזור הן נשארות אצלה, רק אם היונה מתה/נעלמה הן מתפשטות.

אמר לי את זה מדביר וגם מנסיון, בשתי הפעמים שהחלו כיני ינונים מצאתי קן (פעם אחת ריק ופעם שנייה עם יונה מתה בתוכו)

ולכן המטרה היא לא להרחיק יונים חיות אלא לחפש בכל מקופ אםפשרח באזור את המקור כאמור. ולסלק אותו כמו שפירטו בהודעות מעלי.

רק לאחר מכן ההדברה תעזור לטטוח ארוך

אם המקור נשאר גם הדברה מקצועית לא עוזרת

DW

משתמש פעיל
מנסיון שלי(של פעמיים)
הכיני יונים לא מגיעות מהמצאות של יונים חיות בשטח
אלא דווקא אם נותר קן ללא יונה או עם יונה מתה
זאת מכיון שהכינים חיות מתחת לכנפי היונה, אם יש יונה באזור הן נשארות אצלה, רק אם היונה מתה/נעלמה הן מתפשטות.

אמר לי את זה מדביר וגם מנסיון, בשתי הפעמים שהחלו כיני ינונים מצאתי קן (פעם אחת ריק ופעם שנייה עם יונה מתה בתוכו)

ולכן המטרה היא לא להרחיק יונים חיות אלא לחפש בכל מקופ אםפשרח באזור את המקור כאמור. ולסלק אותו כמו שפירטו בהודעות מעלי.

רק לאחר מכן ההדברה תעזור לטטוח ארוך

אם המקור נשאר גם הדברה מקצועית לא עוזרת
ראשית, קרציוני יונים
איך מדבירים לבד? מצאנו את הקן, העפנו וניקינו הכל, לא רואים אותם בבית (למעט בודדים שראינו לפני כן ועקיצות וגירודים שדרכם עלינו עליהם)
איזה חומר הכי טוב? איפה לרסס? והאם חייב בכל פינה בבית או שהם ימותו לבד??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה