מידע שימושי איך מקבלים שיחות טלפון חינם ללא הגבלה?!

מטעמים

משתמש מקצוען
ציטוט מאתר נטוויז'ן:

בכפוף לתשתית אינטרנט. ללא הגבלה ליעדים בארץ.

בכפוף לשימוש סביר: עד 3600 דקות שיחה בישראל במחזור חיוב. תעריף חריגה 14.80 אג' לדקה.

כרוך בדמי התקנה חד פעמיים. בכפוף לתנאי השירות והתוכנית.

pachsevel

משתמש חדש
זה לא "ללא הגבלה"
זה מוגבל ל 300 דקות לשבוע , מעבר לזה יורד מה10 יורו

הבוטח בה'

משתמש צעיר
זה לא "ללא הגבלה"
זה מוגבל ל 300 דקות לשבוע , מעבר לזה יורד מה10 יורו
צודק לחלוטין
מסתבר שלפני שניתנים המלצה, צריך לקרוא את כל האותיות הקטנות, ויש הגבלה של 'שימוש נאות'.

מסתבר, שאחרי ה'חינם' זה לא בהכרח זול.
אשתדל לחפש שירות יותר זול, או אולי חינמי לחלוטין.
בעז"ה אעדכן בקרוב.

פרידא

משתמש מקצוען
לי יש ללא הגבלה ב-012 (פרטנר) ב-35 ש"ח לחודש . אמנם אני חייבת תשתית אינטרנט, אך בלאו הכי יש לי בבית לצרכי עבודה. (מי שאין לו תשתית שיחשב אם זה שווה לו)

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען

אחד תם

משתמש צעיר
הקפצה

אם יש בטלפון אנדרואיד בהגדרות שיחה אפשרות להגדיר שיחות SIP, האם צריך עוד ציוד חוץ מזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה