איך מעמדים אלפון ב4 טורים

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני כעת רוצה לעמד אלפון באינדזיין לקהילה כל שהיא, יש לי קובץ וורד עם מאות שמות, לכל שם יש 4 פרטים - שם, שם האב, כתובת, טלפון, מצורף צילום מהוורד שיש לי,
בהתחלה הלכתי על סגנון של שתי שורות, כך שיכולתי לשתול בכל שורה טאב באמצע וליישר לשוליים,
כעת נראה לי לעשות בסגנון של כל שם בשורה אחת, מה הדרך הפשוטה לעמד וליישר את כל הארבע פרטים לארבע טורים בקו אחיד,

קבצים מצורפים

• שמות אלפון  וורד.JPG
    שמות אלפון וורד.JPG
    KB 14.4 · צפיות: 21
  • אלפון שורה אחת.JPG
    אלפון שורה אחת.JPG
    KB 14 · צפיות: 19

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
טאבים

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אני מכניס כמה טאבים בשורה, איך אני בוחר את הטאב הראשון, השני או השלישי, בשביל להגדיר את המרחק של הטור מהשוליים,

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני הייתי מעמדת בטבלה
ואח"כ עושה את הקווים בשקוף
כך זה יצא ישר.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם אני מכניס כמה טאבים בשורה, איך אני בוחר את הטאב הראשון, השני או השלישי, בשביל להגדיר את המרחק של הטור מהשוליים,
בחלון הטאבים Ctrl+Shift+T
לחיצה על האפור שמעל הסרגל מוסיף טאבים. ניתן לגרור את הטאב למיקום הרצוי או לבחור את הטאב ולהגדיר ידנית מרחק משוליים.
מקווה שהובנתי.
אגב, הגדרת הטאבים היא הגדרת פסקה, ואפשר לשמור אותה בסגנון הפסקה.

נערך לאחרונה ב:

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אולי מה שכתוב כאן יעזור
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה