איך מעדכנים וותק במשרד החינוך? כשל כוח הסבל

H3485

משתמש פעיל
אני פונה אליהם דרך הפורטל כדי לשלוח את ההסכמה שלי לתואר ראשון וכל פעם מקבלת תשובה לקונית שצריך לשלוח דרך המייל של מנהלת בית הספר. ולא כתוב לאן...

המנהלת של בית הספר שאני מלמדת שם רוצה לעזור לי אבל לא יודעת לאיזו כתובת מייל לשלוח, בסוף השגתי מאורה חג'ג' את המייל הזה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אבל הוא מחזיר שגיאה...

איך מעדכנים הסמכה וותק????
תודה רבה למי שיודעת

963SHIRA

משתמש פעיל
אני עובדת בגנים- לא יודעת איך מוגדר

מעדכנים דרך המפקחת
מעבירים לה את החומר והיא מעדכנת

(לא משנה שמחכה המון זמן שתעדכן לי....)

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
אני פונה אליהם דרך הפורטל כדי לשלוח את ההסכמה שלי לתואר ראשון וכל פעם מקבלת תשובה לקונית שצריך לשלוח דרך המייל של מנהלת בית הספר. ולא כתוב לאן...

המנהלת של בית הספר שאני מלמדת שם רוצה לעזור לי אבל לא יודעת לאיזו כתובת מייל לשלוח, בסוף השגתי מאורה חג'ג' את המייל הזה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אבל הוא מחזיר שגיאה...

איך מעדכנים הסמכה וותק????
תודה רבה למי שיודעת
המנהלת יכולה דרך פורטל מוסדות חינוך

תעודות/אישורי השכלה ואישורי העסקה– יש לשלוח אישורים חתומים בחותמת נאמן למקור וחתימת המנהל באמצעות מנהל בי"ס בפורטל מוסדות בקישור המצ"ב

https://mosdot.education.gov.il/homepage

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
צריך להזמין תור לכ.א.ב במחוז החרדי

קבצים מצורפים

• IMG-20230629-WA0000.jpg
    IMG-20230629-WA0000.jpg
    KB 137.5 · צפיות: 43

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
זו התשובה שאני קיבלתי מהמעסיק שלי

בעבר הייתה אופציה להעביר במייל
אבל משרד החינוך לא מסכימים לקבל יותר מסמכים במייל
האופציה היחידה לעדכן ותק – ללכת עצמאית למשרד החינוך!

זה נכון?

ר. א.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

תעודות/אישורי השכלה ואישורי העסקה– יש לשלוח אישורים חתומים בחותמת נאמן למקור וחתימת המנהל באמצעות מנהל בי"ס בפורטל מוסדות בקישור המצ"ב

אני הבנתי שלא רק המנהלת יכולה לשלוח באתר
כל אחד יכול לשלוח באתר את המסמכים...

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
לא

ר. א.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני שלחתי להם מסמכים דרך האתר בלי שום בעיה!! (ואני לא מנהלת)
לא משנה שהיה חסר לי מסמכים ולכן זה עדיין מתעכב,
אבל הם השיבו לי שאני צריכה לשלוח להם את שאר המסמכים
?!

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
זה מה שיהיה כתוב לך אם תפני לבד
lightbulb.svg
לפני פתיחת הפנייה חשוב לדעת
  • בדף בנושא ותק בפורטל תוכל לקרוא על הכללים לקביעת ותק בהוראה, ותק בתקופת שבתון, סוגי הוותק הוותק השונים ואופן הגשת האישורים. כמו כן תוכלו לצפות בנתוני הוותק האישיים כפי שהם מעודכנים במערכות משרד החינוך.
  • ניתן לצפות ברישיון ההוראה ובתעודות המעודכנות עבורך במשרד החינוך בדף דרגות השכלה
  • לצורך הכרה בשנות ותק יש לשלוח אישור מהמעסיק על תקופת ההעסקה ובנוסף יש לצרף "דוח מעסיקים" מביטוח לאומי. ללא אישור זה לא יהיה ניתן להכיר בוותק. ניתן לשלוח אישורים אלה כך:
    • הואיל ולא ניתן כיום להגיע פיזית למשרדי המחוז, יש להעביר את המסמכים לאחר סריקתם באמצעות הדוא"ל של מנהל בית הספר במערכת פורטל מוסדות חינוך. על התעודות יציין מנהל בית הספר "נאמן למקור" בצירוף חתימתו.
    • ניתן לשלוח בדואר העתק נאמן למקור שעליו חתום מנהל בית הספר, עורך דין או נוטריון. יש לשלוח את החתימה המקורית בלבד ולא צילום של החתימה

קבצים מצורפים

• Screenshot_2023-07-10-17-53-20-746_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-10-17-53-20-746_com.android.chrome-edit.jpg
    KB 217.8 · צפיות: 18

יוסי בר

משתמש פעיל
אכן אפשר בדואר
ואפשר גם דרך הפורטל , אבל הם בד"כ סוגרים מיד את הפניה עם ההודעה הלקונית שצריך דרך מנהל הבי"ס , ולכן לי איריס מזרחי אמרה לי שאפשר לשלוח לה דרך הפורטל עדכון וותק , אז כתבתי בפניה שלבקשת עובד כ"א בהוראה איריס מזרחי אני שולחת כאן את הקבצים ובסוף הם העבירו לה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה