דרוש מידע איך מעבירים למצב שבת מקרר שארפ דגם 8620? דחוף!

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הצילו זה דחוף!!!!!!!!!!!!!

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
אם זה משמרת השבת
בחדשים [של השנים האחרונות]
זה עובר אוטומטי
אפשר לראות שהאור כבוי
באחרים, אין לי מושג בכל מקרה מקסימום הקפצתי לך

estyr

משתמש מקצוען
@חיה קפ. אני אשמח אם תוכלי לעזור לי עם מידע לגבי המקרר.
א. מה רמת שביעות הרצון שלך באופן כללי?
ב. הוא נמצא אצלך בנישה? כמה מקום השארת לו? כי כיתוב במפרט שהוא ברוחב 89 ס"מ , השאלה היא אם 89 זה הרוחב שלו או שזה המרווח שצריך כדי לאפשר פתיחת דלת (היא הרי תמיד תופסת עוד נפח כשהיא מסתובבת לפתיחה).
בעיקרון השארתי לו 96 ס"מ אבל התחלתי לחשוש שאולי זה לא מספיק..
תודה רבה רבה!

שרגא 1

משתמש חדש
יש דגמים לא זוכר מספרים, שצריך לסובב את שתי כפתורי הטמפרטורות ל-מקס ואז לסובב את הכפתור השמאלי הלוך ושוב פעמיים, ואז הנורה תהבהב ותכבה, לא פרקטי במיוחד, אבל זה מה יש.

אמא לתאומות

משתמש פעיל
את צריכה ללחוץ חמש שניות על הכפתור העליון ואחר"כ להוסיף את החץ לכיוון למטה ללחיצה זאת אומרת שתלחצי על 2 כפתורים ביחד עד שיהיה רשום לך משהו אם המספר 40 זה אומר שזה על מצב שבת ל40 שעות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה