אינדיזיין איך מסבירים לאינדיזיין?

פייגי וקשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך גורמים לאינדיזיין לשנות גם מילים כמו וברש"י , ברש"י וכו' להיות כמו רש"י הגדול המצורף פה
אם במקור הגדרתי לו ש4 תוים יהיו ככה איך משנים שהוא יבין שגם אם יש לי תחיליות ותוים נוספים הוא יכניס גם אותם לפורמט הזה?
תודה רבה מראש לכל מי שיוכל לענות לי תשובה מקצועית וזריזה!

קבצים מצורפים

• 1637673617046.png
    1637673617046.png
    KB 11.3 · צפיות: 30

#לאה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
איך גורמים לאינדיזיין לשנות גם מילים כמו וברש"י , ברש"י וכו' להיות כמו רש"י הגדול המצורף פה
אם במקור הגדרתי לו ש4 תוים יהיו ככה איך משנים שהוא יבין שגם אם יש לי תחיליות ותוים נוספים הוא יכניס גם אותם לפורמט הזה?
תודה רבה מראש לכל מי שיוכל לענות לי תשובה מקצועית וזריזה!
לא הבנתי את השאלה, אולי תנסי לנסח שוב?

R.B.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סורי שזה פה,
אבל למה אני לא מצליחה לפתוח נושא חדש??

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לעשות חיפוש למילה רש"י והחלפה לסגנון המבוקש, בברירת מחדל של התוכנה היא מוצאת גם ווריאציות שונות של המילה כגון: מרש"י לרש"י כרש"י וכו'
הכפתור הזה
1637735918920.png
צריך להיות לא לחוץ
בהצלחה

עריכה: עכשיו הבנתי את השאלה.. לענ"ד אין אפשרות כזו באינד' כי זה רק לפי מספר אותיות

פייגי וקשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@המחבר תודה על המענה!
אז האופציה היא רק בעצם לוותר על התחיליות ולהפוך שתמיד זה יהיה רש"י לבד?
האמת חשבתי על הרעיון הזה אבל התלבטתי אם אינדיזיין יותר חכמה ויש פתרון לשאלתי
בכל אופן תודה על המענה ופשוט אחליף ודי

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש אפשרות עם אובייקט מעוגן! (אם יש צורך ארחיב)
שימו לב שגם בתמונה שהעלתם הנקודתיים לא גדול וזה קצת נראה פורימי...

פייגי וקשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש אפשרות עם אובייקט מעוגן! (אם יש צורך ארחיב)
דווקא אשמח להרחבה! אם זה לא ממש קשה, אשמח לשמוע מה זה יתרום ואיך עושים את זה
ותודה על הערה בנוגע לנקודתיים חשבתי על זה, ואני מיד משנה

פייגי וקשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עוד שאלה אם אפשר
1637741354761.png

נניח כשאני מגיעה לכזה קטע שיש רק שורה אחת של פירוש רשי
בגלל שהמילה רשי גדולה והפסוק קטן
כל הטקסט הרץ מתחיל מיד מתחת לפסוק כך שכביכול גולש למקום שצריך להיות בו ריק (אני רוצה שהטקסט הרץ יתחיל בשורה הבאה מצד ימין מתחת למילה רש"י) איך אני עושה את זה? פשוט מדובר בהרבה כאלה.... מעדיפה לא לסדר ידני.......
תודה על הסיוע הנדיב!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מגדירים סגנון תו שיהיה גדול יותר מהטקסט (עדיף באחוזים), מורידים אותו תחת קו הטקסט כדי שיתיישר מלמעלה עם שאר הטקסט.
פותחים ריבוע קטנטן ללא צבע, מגדירים לו דחיית טקסט בצד התחתון, ומגדירים לו שידחה לצד שמאל, (תמיד עדיף גם שיהיה לו סגנון אובייקט) ככה:
1637741542632.png

כעת גוזרים את האובייקט, נכנסים לטקסט למקום מסויים ששם צריכים את זה, מדביקים אחרי הרווח הראשון (במצב טקסט כמובן).
עכשיו בוחרים את האובייקט גוזרים או מעתיקים (העיקר שיכנס לזכרון, חשוב! זה חייב להיות הזכרון האחרון לפני החיפוש והחלפה).
נכנסים לחיפוש והחלפה בלשונית גרפ:
מחפשים:
קוד:
^\S*רש"י\S*\s
מחליפים - ומגדירים שיחיל את סגנון התו שהכנו מראש:
קוד:
$0~C

בהצלחה!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עוד שאלה אם אפשר
צפה בקובץ המצורף 1011994
נניח כשאני מגיעה לכזה קטע שיש רק שורה אחת של פירוש רשי
בגלל שהמילה רשי גדולה והפסוק קטן
כל הטקסט הרץ מתחיל מיד מתחת לפסוק כך שכביכול גולש למקום שצריך להיות בו ריק (אני רוצה שהטקסט הרץ יתחיל בשורה הבאה מצד ימין מתחת למילה רש"י) איך אני עושה את זה? פשוט מדובר בהרבה כאלה.... מעדיפה לא לסדר ידני.......
תודה על הסיוע הנדיב!
אמור לטפל גם בזה, אם לא? תתנו יותר דחיית טקסט כלפי מטה... בסגנון אובייקט (שכמובן לא שכחתם להגדיר, ולראות שאכן הוגדר עליו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה